Invelt
reklama reklama reklama
reklama
Generální
partner
Invelt
18. 4. 2017 15:26 − 379× − 0

Při výstavě Czech Drive ožije náměstí čilým ruchem

Návštěvníci výstavy automobilů a motocyklů uvidí na zlínském náměstí Míru praktické ukázky činnosti různých záchranných složek.

Návštěvníci výstavy automobilů a motocyklů CZECH DRIVE uvidí na zlínském náměstí Míru v sobotu 29. dubna 2017 především praktické ukázky činnosti různých záchranných složek. Na prostranství před zlínskou radnicí předvedou součinnost části složek integrovaného záchranného systému – hasiči a záchranáři zdravotnické záchranné služby například úzce spolupracují při záchranných pracích u dopravních nehod i jiných mimořádných událostí a ukázky jejich zásahu nyní bude moci zhlédnout i široká veřejnost.

„V celodenním doprovodném programu na náměstí Míru představíme návštěvníkům výstavy ukázky práce záchranných složek, sanitních vozů, ukázky hasičského vybavení, prezentaci státní i městské policie. Ta vedle prevence kriminality představí veřejnosti mobilní služebnu, motorky a předvede ukázku kynologické jednotky v travnatém prostoru u kašny. Policie České republiky vystaví policejní auta i motocykly a děti si mohou vyzkoušet znalost při dopravních testech,“ řekl Miloslav Regner, ředitel CZECH DRIVE.

Nejen nejmenší návštěvníci si prohlédnou hasičský vůz, vozidla záchranky, dále hasiči předvedou v ukázkách společně se záchranáři zdravotnické záchranné služby a členy Autoklub Sport Rescue zásah u dopravní nehody, stříhání vraku nebo vyprošťování z trenažérů.

Podstatná část plochy na náměstí bude vymezena pro dopravní hřiště BESIPU v rámci dopravní výchovy pro děti. Ke zvyšování bezpečnosti dětí na komunikacích slouží dopravní výchova. Nejvhodnějším místem, kde je možné praktikovat dopravní výchovu, jsou právě dopravní hřiště.

Společnost Samohýl Motor vystaví a předvede na náměstí vozy Škoda a Volkswagen. Návštěvníci výstavy si mohou vyzkoušet škodovky v rámci testovacích jízd. V expozici najdeme i autocrossový speciál Škoda Fabia jezdce Martina Samohýla, se kterým obsadil v mistrovství Evropy v divizi Touring v loňském roce skvělé třetí místo.

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

Za komentáře nese plnou odpovědnost autor, nikoliv provozovatel stránek. Redakce si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvky, které se netýkají zveřejněného článku, obsahují vulgární výrazy, nesmysly, urážky nebo reklamu.
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama