28. 4. 2017 07:45 − 1401× − 1

Čeští historici mohou v Hustopečích také startovat

Jak už bylo uvedeno v úvodní tiskové informaci Agrotec Petronas Syntium rally 2017 bude součástí šampionátů ČR a SR.

V případě slovenského seriálu, se budou moci soutěže zúčastnit i posádky historických automobilů v rámci MSR HA. A to je šance i pro české dvojice, které mají hustopečské tratě v oblibě, jak se na soutěž, která se uskuteční ve dnech 16. – 17. června 2017, přihlásit.

„Rally mezi vinicemi“ už v minulosti několikrát hostila české mistrovství v rally historických automobilů a řada posádek si jedinečné asfaltové úseky s příměsí šotoliny oblíbila. Letos však závod na jihu Moravy v kalendáři MČR HA chybí. Posádky s historickými vozy přesto mají možnost se tohoto závodu zúčastnit v rámci slovenského mistrovství (MSR HA). To je totiž vypsáno jako mezinárodní, v rámci dohod české a slovenské autority zde mohou startovat posádky s českou národní licencí.

„České posádky budou hradit vklad na náš účet v korunách, ale ve výši dané slovenskými řády. Přihlásit se rovněž musí na slovenských stránkách, v následujícím odkaze,“ vysvětluje ředitel soutěže Rudolf Kouřil.

Částka startovného pro české posádky historických vozů, včetně pojištění a DPH, tedy bude činit 10 990,- Kč.

Všichni zájemci o start najdou všechny potřebné informace již brzy ve Zvláštních ustanoveních. České posádky se už nyní mohou hlásit ke startu na XIII. AGROTEC PETRONAS Syntium rally v Hustopečích prostřednictvím odkazu.

Více informací k soutěži bude postupně zveřejněno na oficiální stránce www.agrotecrally.cz, řada novinek bude dostupná i na facebookovém profilu Agrotec rally Hustopeče.

Komentářů celkem: 1
28. 4. 2017 16:30
0 0
A nebude to po Valašce opět retarderova rally?!
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!