21. 4. 2006 00:00 − 2412× − 0

Bronz pro Michaela Michala

Vpravdě nečekanou trofej si z Hustopečí přivezli na jih Čech Michael Michal s Michalem Pavlíčkem.

TISKOVÁ ZPRÁVA

Vpravdě nečekanou trofej si z Hustopečí přivezli na jih Čech Michael Michal s Michalem Pavlíčkem. Týmová jednička Václav Stejskal z pracovních i zdravotních důvodů svůj start odvolal, ale soutěž si utéct samozřejmě nenechal a udělal dobře.


Foto: Petr Frýba

Ve třídě enkových dvoulitrů se při Agrotec rally sešlo na startu sedm statečných posádek. Přesněji řečeno, šestice mužů za volanty byla doplněna jednou ženou, Pavlou Třebínovou. Nástrahy tratě si vybraly svou daň v podobě odstoupení po havárii, nebo technické poruše u trojice z nich. Zbylé kvarteto si pak muselo rozdělit tři místa na stupních vítězů a na jednoho čekal Černý Petr v podobě nepopulárního, ale stále bodovaného čtvrtého místa.


Foto: Petr Frýba

Michael Michal s Michalem Pavlíčkem s Renaultem Clio Sport připravovaným ZOFI Rally Teamem z Blatné, se dokázali s tratí vyrovnat, nepadli do žádné z nastražených klouzavých pastí, a když postupně museli opustit výsledkovou listinu Martin Rada i Jiří Krajčík, vylouplo se jejich zeleno-stříbrné clio na třetím místě ve třídě N3. Štěstí přeje připraveným a oba Jihočeši připraveni byli. Dokázali zaskočit za svého nestartujícího kolegu Václava Stejskala. K jeho stříbru z Okříšek přidali bronz z Hustopečí a dosáhli svého zatím největšího úspěchu v rallysprintech.

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!