29. 6. 2017 07:20 − 1721× − 0

Rádio Rally Bohemia od pátku opět v éteru!

Pro veliký úspěch bude znovu vysílat internetové Rádio Rally Bohemia, které naleznete na webu soutěže www.rallybohemia.cz.

Bude přinášet mimo jiné on-line rozhovory s předními jezdci z cílů jednotlivých rychlostních zkoušek.

Veřejné vysílání odstartuje v pátek 30. června 2017 ráno. Diváci a fanoušci se v něm budou moci dozvědět aktuální informace z průběhu soutěže, průběžné pořadí a především si poslechnout rozhovory s nejlepšími závodníky ze stanovišť STOP v cíli všech rychlostních zkoušek. Tyto bezprostřední dojmy a rozhovory s jezdci vždy patří k tomu nejzajímavějšímu a bude Vám je přinášet převážně moderátor Lukáš Strouhal, který se bude celý víkend pohybovat po trati v přenosovém voze. Nově bude přenášeno také dění na mladoboleslavském Staroměstském náměstí a jeho okolí v sobotu i v neděli odpoledne.

Jelikož velká část fanoušků bude během závodního víkendu samozřejmě v terénu u tratí rychlostních zkoušek a jejich okolí, bude opět k dispozici též mobilní aplikace Rádia Rally Bohemia. Další podrobnosti budou umístěny na oficiálním webu soutěže http://www.rallybohemia.cz/2017/cs/Radio/. Aplikace s názvem ABRadio bude k dispozici pro Android a Apple. K dispozici zde bude i archív již proběhlých vysílání z průběhu závodu. Návštěvníkům, kteří se chystají poslouchat rádio přímo v terénu, doporučujeme, aby si na cestu přibalili sluchátka.

Internetové rádio ovšem zdaleka nebude jediným mediálním kanálem, kde bude možné nalézt po dobu „bohemky“ informace a zajímavosti z průběhu rally. Krátké aktuální zprávy budou na webu soutěže a další zajímavosti také na oficiálním facebookovém profilu Rally Bohemia. Soutěž budete moci sledovat i na sociálních sítích Instagram a Twitter. Online je možné sledovat i pozice jednotlivých závodních posádek na mapě v aplikaci RALLYživě (www.rallyzive.cz).

Tradičním generálním partnerem Rally Bohemia je automobilka ŠKODA AUTO.

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama