Úřadující šampióni Kopecký/Dresler chtějí zvítězit

Během nadcházející Barum Czech Rally Zlín se však nepostaví pouze proti kvalitním týmům v rámci Mistrovství České republiky.

› Tovární tým ŠKODA ve složení Kopecký/Dresler si pěti vítězstvími v řadě již zajistili titul mistrů České republiky v rally v sezóně 2017
› ŠKODA FABIA R5 bude s počtem 18 vozů na startu nejpopulárnějším vozem své kategorie
› Šéf ŠKODA Motorsport Michal Hrabánek: „Jan a Pavel mají letos zatím fantastickou sezónu a jsou odhodláni zvítězit i na prestižní Barum Czech Rally Zlín.“

Mladá Boleslav, 22. srpna 2017 – Na Rally Bohemia si Jan Kopecký a Pavel Dresler (CZ/CZ) s vozem ŠKODA FABIA R5 s předstihem zajistili třetí po sobě jdoucí jezdecký titul mistrů republiky. Během nadcházející Barum Czech Rally Zlín (25. 8.–27. 8. 2017) se však nepostaví pouze proti kvalitním týmům v rámci Mistrovství České republiky. Barum Czech Rally Zlín je totiž součástí FIA Mistrovství Evropy v rally, takže budou čelit také konkurentům v podobě nejlepších evropských týmů. Posádky vyrazí na start v pátek odpoledne ze Zlína.

„Jan a Pavel mají letos zatím fantastickou sezónu,“ říká šéf ŠKODA Motorsport Michal Hrabánek. „Nyní jsou odhodláni zvítězit i v prestižní české rally.“ Po dvou špičkových výsledcích v mistrovství světa (vítězství v Italské rally na Sardinii a druhé místo v Německu) je aktuálně posádka Jan Kopecký/Pavel Dresler s vozem ŠKODA FABIA R5 na celkově čtvrté pozici v kategorii WRC 2. Od Rally Šumava Klatovy v roce 2015 je kombinace Kopecký/Dresler (CZ/CZ) a ŠKODA FABIA R5 v Mistrovství České republiky v rally (MČR) neporažena. Tento rok vyhrála v každé z pěti odjetých soutěží. Nedávno korunovaný český šampión Jan Kopecký vyhrál Barum Czech Rally Zlín již šestkrát. Celkově posádka Kopecký/Dresler vybojovala v Mistrovství České republiky (MČR) již 15 vítězství.

„Minulý rok jsem tu bojoval s pilotem Fordu Alexeyem Lukyanukem,“ řekl Kopecký. „Abych zvítězil, musel jsem jet naplno po celou rally. Už se moc těším na další napínavé klání, při němž bych rád na Barum Czech Rally Zlín získal své sedmé vítězství.“ Tato rally patří k nejvýznamnějším sportovním podnikům v České republice. Rally odstartuje v pátek 25. srpna v 16 hodin slavnostním ceremoniálem v centru Zlína. Bezprostředně po něm proběhne na stejném místě autogramiáda posádky Kopecký/Dresler. Ve 21:27 posádky vyrazí na spektakulární super-speciální zkoušku ulicemi Zlína. Pro posádky je připraveno 15 rychlostních zkoušek s celkovou délkou 204 kilometrů. Vítěz bude známý v neděli v 16:25 opět ve Zlíně.

Také fanoušci, kteří se přijdou na napínavá klání na rychlostních zkouškách Barum Czech Rally Zlín podívat, budou moci zažít pocit vítězství. V centru města na náměstí Republiky bude mít ŠKODA pro diváky připraveny zajímavé aktivity, jejichž lákadlem je speciální soutěž o mimořádně atraktivní cenu – vítěz získá na rok vůz ŠKODA OCTAVIA RS 4x4.

Komentářů celkem: 5
22. 8. 2017 19:021
0 0
Přeji vítězství tomu nejlepšímu.
22. 8. 2017 20:212
0 0
Původně napsal tlustymirek
Přeji vítězství tomu nejlepšímu.
Ona je přihlášena Olga Lounová ? smajlíksmajlík
22. 8. 2017 20:503
0 0
Nee ale je přihlášena jiná "střelkyně" Tydlajda a dokonce i v MEsmajlíksmajlík
22. 8. 2017 21:524
0 0
můžete mi prosím sdělit, kde je ve Zlíně Náměstí Republiky - kde bude mít prostory Škodovka ?
23. 8. 2017 00:195
0 0
Původně napsal kedarek
můžete mi prosím sdělit, kde je ve Zlíně Náměstí Republiky - kde bude mít prostory Škodovka ?
žádné náměstí Republiky ve Zlíně není! To se autor článku trochu seknul smajlíksmajlíksmajlík Dle plánku to bude na náměstí Míru a tam je i start a cíl rally smajlík
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!

Je aktivovaný AdBlock nebo jiný blokátor reklam!
Pokud chcete náš web používat, vypněte ho prosím. Děkujeme!