24. 10. 2017 08:43 − 4580× − 1

Madse Ostberga čeká poslední soutěž sezóny

Ve Walesu má Mads ambice uspět, ale co bude dál? Uvidíme ho i příští sezónu?

Ve Walesu každopádně věří v dobrý výsledek. "Nevidím důvod nebýt optimistou. Už jsem tam stál dvakrát na stupních vítězů (2011 a 2014) a líbí se mně ty změny podmínek na trati. Ve Španělsku jsme dokonce vedli soutěž po čtyřech zkouškách. V září jsme jeli soutěž v Norsku, kde jsme našli na podobných tratích výborné nastavení na Wales. Cítím, že mám potřebnou rychlost a ve Walesu bych to chtěl ukázat."

Madse bude tentokrát navigovat Emil Axelsson. Po soutěži se pak rozhodne, kterého spolujezdce si vybere pro příští rok. "Je to o dvou spolujezdcích. Torstein Eriksen mě navigoval ve Finsku a Španělsku a odvedl výbornou práci. Emil se mnou jel tu soutěž v Norsku, ale chci si ho vyzkoušet i na kompletní soutěži MS. Vím, že oba jsou dobří a po soutěži se rozhodnu, koho si vyberu pro příští rok." Připomeňme, že v Austrálii už Mads startovat nebude.

A poslední otázkou tak zůstává, co bude příští rok. "V tento okamžik nemohu nic sdělit. Můžeme jít cestou jako letos, tedy v soukromém týmu, nebo mít status něčeho "oficiálnějšího"," uvedl na závěr Mads.

Komentářů celkem: 1
24. 10. 2017 19:45
0 0
Jestli se M-Sportu rozpadne sestava,tak možná Mads skončí u Wilsona.Rychlost má a na forda si zvykat nemusí.Jsem zvědavý,jak se rozhodne Ogi.
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!