reklama reklama reklama reklama
reklama
Jakub "kuře" Kura - eWRC.cz
10. 11. 2017 19:45 − 3400× − 0 0

Na koho se těšit o víkendu na výstavišti?

Agrotec Sportlife Rallyshow se uskuteční na brněnském výstavišti již o víkendu a na své si přijdou fanoušci současných i historických aut.

Brněnské výstaviště letos podruhé ožije rychlými koly, protože po premiérovém ročníku Brno Revival Mezi Pavilony 2017 se o tomto víkendu uskuteční třetí ročník Agrotec Sportlife Rallyshow, která je, jak už název napovídá, zaměřena spíše na soutěžní techniku a jak napovídá pohled na přihlášené posádky a vozidla, bude rozdělena na sobotu věnovanou soudobým speciálům a v neděli si na své přijdou fanoušci aut, která psala historii motorsportu.

I při třetím ročníku pořadatelé sáhli k úpravě trati, když se letos poprvé pojede paralelně a posádky budou soupeřit proti sobě na dvoukilometrové trati v okolí pavilonu Z.

Jak ukazuje časový harmonogram jednotlivých dnů, tak se každý den bude jezdit ve dvou blocích. V sobotním i nedělním programu dopoledne od 8:50 – 11:50, odpoledne v časech 12:45 – 15:45. Polední přestávku vyplní další doprovodné akce.

No a nakonec nesmí chybět seznam přihlášených a jak je z něj vidět, v sobotu se dočkáme jak zajímavých aut, například Martin Rada bude pokračovat v seznamování se se svým novým Abarthem 124 Spider nebo uvidíme také premiéry s nezvyklou technikou, když lze zmínit napříkld středočeského dravce Martina Lošťáka, který si vyzkouší Lancer Evo IX. V sekci věnované historii motorsportu, tedy nedělním programu, pak diváky čeká široká paleta nejen soutěžních vozů a zastoupeny budou jak různé druhy modelů Škoda, tak například okruhový Ford Capri

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama