Atraktivní seznam přihlášených na Setkání mistrů

Na Setkání mistrů se bude 18. listopadu závodit, ale diváci se mohou těšit na špičkové jezdce a techniku i v doprovodných programech.

V letošním roce obsahuje seznam přihlášených na Setkání mistrů množství zajímavých jmen českého i světového motorsportu. Global Assistance Setkání mistrů v Sosnové v sobotu 18. listopadu nabídne v hlavním programu celodenní motoristickou zábavu, skvělé jezdce rally, rallycrossu a autokrosu, a unikátní závodní techniku. Jako hlavní hvězda se představí dvojnásobný mistr světa v rally Ital Miki Biassion, kterého diváci uvidí za volantem historického Fordu Escort Cosworth a moderního speciálu Abarth 124 Rally skupiny R-GT s pohonem zadních kol. Legenda světové rally, kterým je Fin Markku Alén, usedne do soutěžní Škody Fabia R5 a vycházející hvězda světové rally Fin Teemu Suninen se představí s rallycrossovou Škodou Fabia.

Z účastníků Setkání mistrů v kategorii automobilových soutěží rally jmenujme například Martina Vlčka s Fordem Fiesta R5, slovenskou rally legendu Igora Drotára se Škodou Fabia R5 nebo například Poláka Grzgorze Grzyba se stejným vozem či Jana Černého s čistě elektrickým závodním vozem Hiper Mk 1. V kategorii autokrosařů a rallycrosařů jmenujme například mladého a nadějného Jakuba Kubíčka, Petr Nikodéma a samozřejmě také autokrosovou legendu a stabilního účastníka Setkání mistrů Jaroslava Hoška. Evropský titul v Sosnové oslaví Aleš Fučík. Diváci uvidí během Setkání mistrů také atraktivní dakarské speciály, historické soutěžní automobily a drifterskou show.

Během celého dne bude možné v Sosnové získat podpisy hvězd domácího i světového motorsportu a ideální příležitostí k tomu bude i velká autogramiáda, která se na Autodromu uskuteční v sobotu po poledni. Můžeme prozradit, že do Sosnové dorazí i mistři volantu, kteří zrovna nebudou závodit, a budou jimi například Jan Kopecký nebo Ladislav Křeček. Divácky vděčný program nabízí také páteční seznamovací a tréninkové jízdy na Autodromu v Sosnové, které závodníci využívají k nastavení svých vozů a ke svezení partnerů týmu. Hlavní program Global Assistance Setkání mistrů začíná v sobotu 18. listopadu od 9:00 a závěrečné superfinále je naplánované na 15:25. Autodrom bude pro diváky otevřen v pátek i v sobotu od 8:00.

Sledujte web www.autodrom.cz a facebook Autodrom Sosnová, kde se dozvíte více informací. Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji na www.autodrom.cz a nebo v pokladnách na Autodromu Sosnová v době Setkání mistrů, které se uskuteční v sobotu 18. listopadu 2017.

Komentářů celkem: 3
16. 11. 2017 19:51
0 0
Pospíšilík poprvé s Tlusťákovou Fabíí
16. 11. 2017 20:02
0 0
Zkusí 4kolu.Čí je fába je jedno,spíš otázka testů(budou-li) a pak jestli bude mít možnost nastavit si ji dle svých pocitů nebo bude muset jet s nastavením majitele.
17. 11. 2017 17:55
0 0
Původně napsal hujer
Zkusí 4kolu.Čí je fába je jedno,spíš otázka testů(budou-li) a pak jestli bude mít možnost nastavit si ji dle svých pocitů nebo bude muset jet s nastavením majitele.
tak majitelem je Pospíšilík takže určitě nemusí jet ničí nastavení
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!