5. 12. 2017 18:21 − 1305× − 0

Vyhodnocení listopadové soutěže o kalendář Škoda 2018

Přinášíme Vám vyhodnocení listopadové soutěže o kalendář Škoda 2018. Vyhráli jste?

Soutěžní otázka: Kdo se stal absolutním vítězem Podzimního poháru Škodateamu 2017? nebyla z těch nejtěžších. S otázkou jste si proto poradili velmi dobře a většina z 34 došlých odpovědí byla správných. Odpověď zní Jan Frei. Vylosovaným výhercem se stala Kateřina Čelechovská ze Zlína. Již nyní se může těšit na kalendář Škodateamu, který jim posíláme. Blahopřejeme!

Nevyhráli jste? Nezoufejte! Kalendář si ještě stále můžete objednat. Dodejme pár informací: Již klasikou je velký formát A2+, tedy 630 x 480 mm! www.skodateam.cz posílá kalendáře v kvalitních obalech, což je záruka krásného kalendáře i po zpracování poštou. Cena samotného kalendáře se zastavila již na částce 190 Kč.

Na celkem 13 stránkách na Vás čeká 13 nejkrásnějších vozů ŠKODA, které kdy sjely z výrobních pásů. Těšit se můžete i na čtyři Dívky ŠKODAteamu … Černovlásky, blondýnky, vysportované i "krev a mlíko" :-) A jako třešnička na dortu fotografie se známou českou herečkou, zpěvačkou, závodnicí Rally, driftérkou a obdivovatelkou veteránů Škoda Olgou Lounovou!

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama