2. 2. 2018 18:04 − 4852× − 0

Hřebíku, budeš nám chybět

Některá slova se špatně píší, některá se ale také špatně čtou. Bohužel nejen dobré zprávy musíme v životě slýchat.

V úterý večer všechny kamarády, příbuzné a známé zastihla velmi smutná zpráva.

Při hokejovém zápase svého týmu v amatérské lize hrané na PSG aréně ve Zlíně, dotlouklo i přes veškerou snahu spoluhráčů a poté i záchranářů srdce našeho kamaráda Honzy Skácelíka, kterému nikdo neřekl jinak než „Hřebík“.

K hokeji se Honza dostal přes hokejbal, kterému se věnoval od svých šestnácti let až dodnes. V nejvyšší malenovické hokejbalové lize odehrál plných třináct sezón převážně na postu obránce, což platilo i u hokeje. Ve Zlínské amatérské hokejové lize strávil 11 sezón , odehrál 236 soutěžních zápasů a třikrát se svými spoluhráči slavil bronz a jednou i stříbro. Byl také velikým fandou zlínského extraligového týmu. Hodně aktivní byl ale i v oblasti automobilových závodů, kde dělal dlouhá léta mechanika různých rallyových speciálů a dokonce několikrát usedl sám i za volant v amatérských závodech. Rád podnikal i dobrodružné výlety s kamarády na motorkách.

Sport byl koneckonců to, co Honza miloval. Bohužel se mu ale stal i osudným, když odešel nenadále z tohoto světa a v nedožitých osmatřiceti letech zde zanechal své milované nejbližší. Přítelkyni Romanu společně s jeden a půl letou dcerou Editkou.

Aby alespoň částečně zmírnili dopad této náhlé tragédie, zřídili kamarádi pro pozůstalé transparentní účet u Komerční banky, kam může kdokoliv přispívat. Číslo účtu je : 115-6885940207/0100 – transparentnost účtu bude možné sledovat na stránkách Komerční banky. Poslední rozloučení a smuteční obřad s Honzou Skácelíkem proběhne v pondělí 5.2.2018 ve 13.00 hodin v obřadní síni zlínského krematoria.

Všichni kdo jste ho znali, vzpomínejte na něj jen v dobrém. On byl totiž tím, kdo nikdy nezkazil žádnou srandu a lidi kolem sebe měl moc rád. ,, Hřebíku, měj se tam nahoře dobře . Nikdy na tebe nezapomeneme ".

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!