Minuty lítaly sem a tam

Peugeot Rally Cup na Rallye Český Krumlov

V Peugeot Rally Cupu ČR letos závodí sedm posádek a jestli se bylo na co dívat na Rally Šumava, tak o Rallye Český Krumlov to platí dvojnásob. Dešťové přeháňky lítaly nad rychlostními zkouškami sem a tam, a stejně tak lítaly sem a tam minuty ve výkazech většiny posádek. Kdo byl nahoře, byl za chvíli dole, ale pak zase klidně nahoře. A když už se zdálo, že se živly uklidnily a je rozhodnuto, přišel ještě finální zvrat. Mrkněte se na to!

Videa, fotogalerie, články a magazíny hledejte také na www.msrevue.cz. Máme rádi motorsport!

Komentářů celkem: 3
4. 6. 2018 12:56
0 0
Je pěkné informovat o dění v tomto cupu, jen mohly být informace o dění obsáhlejší, než jen čtení z výsledků. O tom co se dělo na prvním Jánu by se daly napsat celé romány, ale proč potom Firla o vedení přišel a z čeho pramenily tak velké rozdíly na poslední páteční RZ i u dalších jezdců jsem z reportáže nepobral - volba gum, jezdecké chyby, opatrnost ???
4. 6. 2018 21:19
0 0
Naprosto souhlasím, tohle by si zasloužilo nejméně dvojnásobnou stopáž, klidně i delší. Jenže, zadání zní celou dobu právě takto. A když je třeba aspoň jednou zmínit každou ze sedmi posádek, a celý ten závod je taková houpačka, nedá se do toho dostat víc, ani kdyby slečna Nikola do mikrofonu rapovala tempem jako Eminem smajlík
6. 6. 2018 12:27
0 0
To je tam moc fajn, když děláme reportáže podle zadání... Nešťastná formulace Prokope...smajlík
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!