27. 6. 2018 14:47 − 4826× − 0

Informace pro diváky Rally Bohemia

Na webových stránkách www.rallybohemia.cz jsou k nalezení všechny potřebné informace k návštěvě soutěže.

V sekci Dokumenty naleznete ke stažení oficiální Program Rally Bohemia 2018, včetně map rychlostních zkoušek.

Sportovní dění letos začne v pátek 29. 6. od 17:30 hodin shakedownem na nové trati Loukov – Kruhy v těsné blízkosti servisní zóny na letišti Hoškovice u Mnichova Hradiště. Od 20:00 hod pak bude v Mladé Boleslavi nachystán Prolog v podobě paralelního testu akcelerace na 200 metrů pro posádky MČR v rally historických vozidel a ECO Energy Rally Bohemia. Zde spolu tedy poměří síly v přímém srovnání automobily z různých tisíciletí.

Vzhledem k tomu, že Rally Bohemia 2018 má letos celkem čtyři různé části, ukažme si přehled, v jakém pořadí kdy pojedou jednotlivé soutěže na rychlostních zkouškách:

Sobota, sekce 1 (dopoledne, poledne):
Okruhová RZ Bondy: Legendy, MČR.
Ostatní RZ: MČR-HA, ECO Energy, MČR, Legendy.

Sobota, sekce 2 (odpoledne, večer):
MČR-HA, Legendy, MČR, ECO Energy.
ECO Energy Rally Bohemia má navíc vlastní test pravidelnosti Vazovec, naopak vynechává RZ Ještěd a RZ8/9 Global Assistance Gladiator Sosnová I./II. Zde se postupně představí v atraktivních přímých paralelních soubojích startovní pole MČR-HA a MČR. Pauzu mezi nimi vyplní exhibiční průjezd Rally Legend na dva okruhy. Zveme na Autodrom Sosnová všechny fanoušky a diváky na nevšední sportovní zážitek!

Neděle, sekce 3 (dopoledne):
MČR, MČR-HA, ECO Energy, Legendy.
ECO Energy Rally Bohemia má navíc vlastní test pravidelnosti Klokočka, naopak vynechává RZ Lobeč.

Neděle, sekce 4 (odpoledne):
MČR, MČR-HA.

Oficiální Program Rally Bohemia 2018 včetně map rychlostních zkoušek je ke stažení na www.rallybohemia.cz v sekci Dokumenty a bude jej možné ve zkrácené podobě zakoupit během soutěže také na následujících místech:
- Ředitelství Rally Bohemia (Dům kultury Mladá Boleslav, Dukelská 1093, 293 01 Mladá Boleslav).
- Servisní zóna Rally Bohemia – letiště Hoškovice.
- Předstartovní autogramiáda v nákupním centru Bondy Mladá Boleslav – v pátek 29. 6. od 19:30 hod.
- Na startu soutěže v Mladé Boleslavy
- Při SS8/9 Global Assistance Gladiator Sosnová na Autodromu Sosnová.

Stejně jako každý rok, je i letos pro pořadatele prioritou bezpečnost soutěže. Organizátoři Rally Bohemia žádají diváky, aby dodržovali bezpečnostní opatření a pokyny pořadatelů. „Bezpečnostní plán Rally Bohemia má více než 200 stran a je v něm podrobně zpracován téměř každý metr tratě. I přesto však tím základním předpokladem bezpečného a plynulého průběhu rally samozřejmě zůstává divácká ukázněnost. Snažíme se pro Vás připravit rally plnou adrenalinu a zábavy při zachování všech bezpečnostních standardů. Prosíme Vás tedy o spolupráci a respekt k bezpečnostním opatřením,“ obrací se za pořadatele na všechny diváky Hlavní činovník pro bezpečnost Jan Šrámek.

Všechny potřebné informace k Rally Bohemia 2018 včetně jednotlivých časových harmonogramů naleznete na www.rallybohemia.cz v sekci Dokumenty a Rychlostní zkoušky. Tradičním generálním partnerem soutěže je automobilka ŠKODA AUTO. Akce je realizována za finanční podpory Středočeského kraje.

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama