15. 8. 2018 15:19 − 5140× − 4

Ondřej Bisaha neplánovaně na startu Barum rally

Lehce mimo původní plán, ale s velkou radostí připravuje Ondřej Bisaha nejenom pro své fanoušky na Barum Rally překvapení.

Na start 48. ročníku populární soutěže se totiž „Bishop“ POSTAVÍ!!!

V letošní sezóně má Ondřej Bisaha ve svém kalendáři zaznamenány pouze závody ze seriálu European Rally Trophy (ERT). Ani jeden z těchto podniků se ale v Česku nejede, proto musí Ondrovi fanoušci vyrazit do zahraničí. Nyní ale přichází skvělá zpráva, která je pro změnu smutnou pro příznivce Vény Kopáčka.

„Podle plánu, který jsme dělali před sezónou, jsme měli v tuto dobu chystat soutěžního forda na Barumku pro Vénu Kopáčka. Bohužel rentgen jeho žebírek nevypadá dobře, proto s ohledem na zdraví pokračuje Véna v klidovém režimu. Avšak ve Zlíně s námi bude i s Bárou. Tím se otvírá příležitost poprvé se ukázat domácím příznivcům. Barum rally má nejenom u nás velké jméno a startovat zde je pro mne velkou poctou. Přesto musíme na zlínské soutěži hodně eliminovat výdaje a závod vnímáme jako velký test. Stále pro mě totiž zůstává prioritní bodovat v Evropské rally trofeji, která pokračuje o prvním zářijovém víkendu slovinskou Nova Gorica Rally a finále tohoto seriálu vyvrcholí v Portugalsku Rali Casinos Dos Algarve v polovině listopadu,“ uvedl k blížícímu se startu ve Zlíně Ondřej Bisaha. Na Barum Czech Rally Zlín 2018 vyfasoval kroměřížský jezdec startovní číslo 60.

Tým CERS rally team bude vedle Ondry reprezentovat i Pavel Vedra, který se s Martinou Pickovou představí s Citroënem DS3 R3T se startovním číslem 74. „I když pojedu s omezeným rozpočtem, rozhodně to neznamená, že pojedu pomalu. Přijďte povzbudit nejenom naše dvě týmové posádky, ale všechny, kdo se postaví na start nejtěžší soutěže u nás. Za vaše fandění se vám odměníme krásnými průjezdy,“ pozval příznivce automobilových soutěží na Zlínsko Ondřej Bisaha.

Komentářů celkem: 4
15. 8. 2018 22:22
0 0
Že se ani jeden závod European Rally Trophy v ČR nejede nebo spíš nejel není pravda. Prvním závodem tohoto mistrovství byl Rally Český Krumlov.
16. 8. 2018 07:45
0 0
Nejel Krumlov se stejným autem Kopáček?
23. 8. 2018 14:33
0 0
pravě jsem se dočetl, že se omluvil, což je tedy škoda......
23. 8. 2018 14:44
0 0
a i Vedra vlastně, takže to vypadá na nějaký neočekávaný problém uvnitř týmu

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama