14. 11. 2018 20:53 − 4519× − 0

Pořádná škodovácká soutěž o kalendář Škoda 2019

Díky spolupráci se Škodateamem Vám přinášíme možnost vyhrát nástěnný kalendář, na kterém naleznete samé krásné škodovky.

V kalendáři opět najdete ty nejkrásnější a nejzajímavější vozy Škoda. Od stařičké Škoda 1201, přes zajímavosti jako Škoda Rapid Lux Sport, MTX Roadster, MTX Cabrio a repliku Porsche na podvozku Rapid až po originál rallye team Škoda Motorsport. Čeká vás tedy opravdu výjimečný a originální kalendář.

V čem je nový kalendář výjimečný? U krásných vozů Škoda jsme nafotili profesionální modelky, finalistky MISS, které plní stránky Playboy, Harper’s Bazaar, Maxim a dalších. Jen kvůli Vám odložily luxusní vozy a značkové oblečení a prohání se na stránkách kalendáře v "našich" veteránech ŠKODA.

Jaké modelky najdete v kalendáři?

- Kateřina Šonková - modelka, finalistka MISS 2008, titulní strana Playboy
- Barbora Petrová – modelka, baletní tanečnice a herečka v reklamách (Axe, Palmolive, Metaxa, Ricola, McDonald’s, Liverpool, Škoda …)
- Barbora Bogášová – semifinalistka MISS 2018

Proč si koupit kalendář ŠKODAteam?

- je výjimečný, neexistuje žádný jiný srovnatelný kalendář s vozy Škoda
- největší kalendář z největších! Rozměr 610x480 mm. Tenhle kalendář na zdi nikdo nepřehlédne
- 13 nádherných vozů Škoda, od veteránů až po cabria
- nádherné fotografie, které nafotil jeden z nejlepších fotografů v ČR Radim Kořínek
- známé modelky z luxusních časopisů vedle krásných vozů Škoda
- potěší každého, většina z nás na škodovkách začínala a máme k nim nostalgické vzpomínky
- pouze limitovaná edice, až se doprodá už prostě nebude. Loni vyprodáno začátkem prosince!
- směšná cena 199 Kč, vždyť to je necelých 17 Kč za každou obří fotografii! Tolik normálně dáte za fotku 10x15cm ne?
- a v neposlední řadě … hlavní činností ŠKODAteamu je pořádání srazů, amatérské rally, slalomů, AUTO KINA, … vymýšlíme pro Vás akce, které voní benzínem … Kde na to bereme? Bez prodeje kalendářů, bychom na to neměli. Děkujeme Vám za podporu.

Kalendáře mají dvojitá záda, aby se nebortily ani na vlhkých zdech garáží a samozřejmě na zadní straně opět najdete popisky veškerých vozů.

Kalendáře posíláme v kvalitní kartonové krabici, aby Vám dělaly jenom samou radost. Poštovné dobírkou pro ČR vychází na 119 Kč, při platbě předem na 90 Kč. Poštovné na Slovensko 200 Kč.

A teď to nejdůležitější – jak kalendář vyhrát? Dokažte, že jste "škodovák" tělem i duší a vyfoťte se spolu s Vaším miláčkem zn. Škoda a pošlete nám fotku! Vybereme tři výherce s nejnápaditějšími fotkami, kteří dostanou kalendář Škodateam 2019. Tím bude zaručeno, že kalendář padne do správných rukou!

Fotky posílejte do nedělní půlnoci 18. listopadu 2018 na mailovou adresu erman@skodateam.cz a nezapomeňte uvést své jméno a adresu. Do předmětu uveďte "Pořádná škodovácká soutěž o kalendář Škoda 2019". Kdo nechce čekat až do vyhlášení výherců a chce mít jistotu, že kalendář dostane, tak si ho samozřejmě může objednat na adrese www.skodateam.cz za lidových 199 Kč.

Výherci budou zveřejněni (včetně fotografií) na eWRC.cz. Taktéž je budeme informovat emailem. Hodně štěstí!

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama