Rufa Sport sa v Prahe predstaví s Lukyanukom a Grzybom

Aktuálneho európskeho šampióna, ale aj absolútneho poľského rally majstra.

Takúto hviezdnu zostavu ponúkne slovenský RUFA SPORT Team fanúšikom XXIV. TipCars Pražského Rallysprintu 2018. Ten štartuje už počas nadchádzajúcej soboty.

Slovenský RUFA SPORT Team rád šokuje. Hlavne čo sa týka Pražského Rallysprintu. Už v minulosti totiž práve do Prahy priviedol bývalého juniorského majstra sveta, Švéda P.G.Anderssona, teraz prináša aktuálneho európskeho šampióna, Rusa Alexeya Lukyanuka. Okrem tohto „hviezdneho“ jazdca prichádza do Prahy obhajovať minuloročné striebro v absolútnom poradí, ale aj víťazstvo v triede 2 štvornásobný slovenský a dvojnásobný poľský absolútny rally majster, Grzegorz Grzyb. Zatiaľ čo Alexey Lukyanuk sa divákom v rámci XXIV. TipCars Pražského Rallysprintu 2018 predstaví s vozidlom Ford Fiesta R5, Grzegorz Grzyb, ktorého bude v prípade spomínanej súťaže navigovať Michal Poradzisz.

„Sme veľmi radi, že sa nám podarilo dohodnúť s aktuálnym európskym majstrom Alexeyom Lukyanukom, ktorý náš tím bude v Prahe reprezentovať. Okrem neho samozrejme na štarte diváci uvidia aj Grzegorza Grzyba, nášho stabilného jazdca. Tomu sa podarilo v tohtoročnej sezóne vybojovať absolútny poľský majstrovský titul a na Slovensku titul prvého vicemajstra. Okrem toho náš tím špičkovo reprezentoval j v rámci seriálu FIA European Rally Championship. Našimi dvoma posádkami chceme potešiť fanúšikov rally, ale zavďačiť sa aj obchodným partnerom, ktorých nielen na Slovensku, ale aj v Čechách máme viacero. Verím, že našim posádkam sa bude dariť a v Prahe okrem výborných výkonov vytvoria spolu s ďalšími viac ako šesťdesiatimi štartujúcimi posádkami perfektnú atmosféru,“ povedal manažér RUFA SPORT Teamu, Ľubomír Kleman.

XXIV. TipCars Pražský Rallysprint 2018 štartuje v sobotu 1.12.2018. Pre všetky prihlásené posádky pripravil organizátor trať v rámci ktorej musia zvládnuť celkovo šesť rýchlostných skúšok. Štvorica z nich sa bude konať v okolí strahovského štadiónu, kde bude umiestnené aj servisné depo. Štart prvého meraného úseku je plánovaný od 8:00 hodiny a cieľ súťaže od 15:00 hodiny.

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!