12. 12. 2018 08:22 − 2534× − 0

Užijte si Vánoce s dárkovou kolekcí BCRZ!

Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín opět připravili kolekcí dárkových předmětů…

…kterými můžete pod vánoční stromek přinést svým blízkým pořádnou porci akce a adrenalinu!

K dispozici je například velkoformátový nástěnný kalendář, který obsahuje čtyřiadvacet atraktivních fotografií zachycujících atmosféru Barum rally v roce 2018, nebo zvýhodněné poukazy na permanentky ke vstupu na devětačtyřicátý ročník Barum Czech Rally Zlín, který se pojede ve dnech 16. až 18. srpna 2019. A pokud si zájemci vyberou některý z připravených dárkových balíčků, dostanou dále exkluzivní DVD set se záběry a klipy z průběhu celé uplynulé barumky.

Kromě vánoční kolekce fanoušci rally na e-shopu www.visitrally.cz mohou zakoupit také klasické propagační předměty Barum rally jako samolepky, trička, šňůrky na krk, čepice a mnoho dalšího. V předprodeji jsou již také zvýhodněné vstupenky na automobilovou výstavu CzechDrive, jejíž již třetí ročník se uskuteční v centru Zlína v sobotu 6. dubna 2019, a rovněž zážitkový program, který tradičně proběhne souběžně s Barum rally jako její doprovodný program. Jeho hlavní atrakcí budou, stejně jako předchozích letech, jízdy v závodním voze s vicemistrem Evropy Seppem Wiegandem.

Veškeré zboží je možné objednat online na e-shopu www.visitrally.cz, anebo při osobní návštěvě sekretariátu Barum rally ve Zlíně na Hornomlýnské ulici.

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!