Ve druhém závodě kraloval Ondřej Šimek

Poslední letošní závod Autodrom Rally Série se jel v Sosnové za občasného deště, takže si všichni užili krásné poklouzáníčko.

Již od tréninku byl tentokrát jediný favorit a tím byl Ondřej Šimek (Mitsubishi), který nakonec v součtu časů na 4 okruhy zvítězil o necelých 12 sekund. O zbývající stupně vítězů se však rozhořel desetinkový souboj, který pro sebe rozhodl Dan Skočdopole, který si zvyká na rallyekrosový speciál z dílny Josefa Šusty.

3. Miloš Feigl (Mitsubishi Lancer)

Třetí závod Autodrom Rally Série se koná v neděli 13. ledna. S ohledem na dobré obsazení jednotlivých tříd se pořadatel rozhodl oceňovat v dalších závodech první 3 závodníky v každé třídě a nikoliv jen kategorii. Věříme, že tak bude ze závodů odjíždět 2x tolik spokojených závodníků.