5. 4. 2019 13:47 − 4098× − 2

Videonovinky – představujeme Jan Kornhefr

Videonovinky startují nový seriál „Představujeme“. kdo se v něm objeví můžete ovlivnit i vy hlasováním. Tak to zkuste.

V tradičních Videonovinkách, které už znáte, se kvůli rychlosti a aktuálnosti věnujeme zejména posádkám z čela výsledkové listiny. Mnohým z vás se to nelíbí, ale je to tak. Naše možnosti jsou omezené, není nás nekonečné množství, a pokud natáčíme rozhovor s Honzou Kopeckým, nemůžeme být současně na rychlostní zkoušce a natáčet startovní číslo 98.

Chceme dát ale příležitost i dalším závodníkům, kteří jsou podle nás zajímaví, a kteří mají třeba před sebou pěknou budoucnost v rallysportu. Na letošní rok jsme tedy přišli s novým seriálem, kde se na každé soutěži budeme více věnovat jednomu závodníkovi. O tom, kdo to bude, rozhodnete vy. Můžete hlasovat na facebooku mediasport.cz . Můžete nám poslat jméno závodníka, se kterým máme točit příště. Před soutěží sečteme hlasy, a pokud tomu okolnosti dovolí, tak na dané soutěži natočíme speciální video, představující tohoto jezdce. Nutnou podmínkou pro hlasujícího na facebooku mediasport je, aby při hlasování nasdílel minimálně jedny aktuální Videonovinky na svou stránku na facebooku. Pouze takový hlas bude uznán jako platný.

V dnešním díle vám představujeme Jana Kornhefra, kterého jsme vybrali tentokrát my. Vybrali jsme jej, protože se nám líbí jeho dravý styl a už dříve nás překvapil svým nasazením a časy, kterých je schopný s dvoukolkou dosahovat. Je to jezdec, který si prošel rallysportem od úplného začátku, začínal v amatérských soutěžích a postupně se dostává výše. Letos zkouší Peugeot 208 R2 a my mu držíme palce!

Koho budeme točit příště? Hlasujte na facebooku! Vaše hlasování vyhodnotíme v pátek před startem Rallysrpirintu Kopná ve 20:00.

Komentářů celkem: 2
5. 4. 2019 21:00
0 0
Pánové super počin! Jen to má malou chybičku.Zapomínáte (nebo se..te) na ty co FB nemají a nebo jej nechtějí a nebo jej přímo odmítají?Jak se tedy může zůčastnit hlasování (třeba já) když nic nemám a nechci.A přitom bych snad mohl mít nějaký ten návrh.No a ještě podminka nasdílet(nutně) aspoň jedny Videonovinky.Tož chlapi ste snad blbí?smajlík
7. 4. 2019 09:25
0 0
Hujere, co se týká FB jsem na tom stějně jako ty.
Ale místo sprostých slov sem zkusím napsat PETR SEMERÁD. Mám pocit, že je okolo něho podezřelé (mediální) ticho.
Třeba se bude počítat i tento hlas smajlík
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!