10. 4. 2019 11:57 − 5884× − 2

Valašská rally 2019 měla i své krizové momenty

Připravili jsme dvě videa z Valašské rally. Kolikátý podnik v sezóně to byl, už jistě víte, že ho vyhrál Kopecký taky.

V rámci Valašky ale odstartoval také třetí ročník Peugeot Rally Cupu CZ, a jemu se s kamerou věnujeme pravidelně od prvního závodu na jaře 2017.

Napínavé souboje svedlo na letošní Valašce sedm posádek, které se zapsaly do poháru pro vozy Peugeot 208 R2. Špička Peugeotů zároveň válčila i na čele hodnocení dvoukolek.

Opět se potvrdilo pravidlo, že rally končí až na cílové rampě, a do té doby se může přihodit cokoliv. Třeba crash z první pozice dvě rychlostní zkoušky před cílem. Naštěstí se nehoda obešla bez zranění. Matěji Kamencovi držíme palce, aby jeho vůz byl co nejdřív fit a zpět na trati.

Snad vůbec nejkrizovější moment celé Valašské rally 2019 můžete shlédnout v rámci následujícího krátkého sestřihu. Už jste ho možná viděli, ale ne z tohoto úhlu. Moc nescházelo k velkému průšvihu. Příčinou byla chyba v komunikaci na startu rychlostní zkoušky. Naštěstí vše dobře dopadlo a skvěle obsazený závod přinesl především parádní sportovní podívanou.