17. 4. 2019 21:23 − 1953× − 0

Videonovinky – představujeme Michal Horák

Videonovinky pokračují v seriálu „Představujeme“. Kdo se v něm objeví příště můžete ovlivnit i vy hlasováním. Tak to zkuste.

V tradičních Videonovinkách, které už znáte, se kvůli rychlosti a aktuálnosti věnujeme zejména posádkám z čela výsledkové listiny. Mnohým z vás se to nelíbí, ale je to tak. Naše možnosti jsou omezené, není nás nekonečné množství, a pokud natáčíme rozhovor s Honzou Kopeckým, nemůžeme být současně na rychlostní zkoušce a natáčet startovní číslo 98.

Chceme dát ale příležitost i dalším závodníkům, kteří jsou podle nás zajímaví, a kteří mají třeba před sebou pěknou budoucnost v rallysportu. Na letošní rok jsme tedy přišli s novým seriálem, kde se na každé soutěži budeme více věnovat jednomu závodníkovi. O tom, kdo to bude, rozhodnete vy. Můžete hlasovat na Anketa je dostupná jen pro facebook. Proč? Protože pomocí facebooku můžete naše vide sdílet dál. Na facebooku je také o něco málo menší anonymita, a proto dáváme přednost hlasování tímto způsobem. kdo tedy prahne po účasti v anketě, mohl by si účet na facebooku založit, trvá to asi dvě minuty.

Můžete nám poslat jméno závodníka, se kterým máme točit příště. Před soutěží sečteme hlasy, a pokud tomu okolnosti dovolí, tak na dané soutěži natočíme speciální video, představující tohoto jezdce. Nutnou podmínkou pro hlasujícího na facebooku mediasport je, aby při hlasování nasdílel minimálně jedny aktuální Videonovinky na svou stránku na facebooku. Pouze takový hlas bude uznán jako platný.

To se vám v posledním hlasování právě moc nedařilo. Takže jednoduchý návod, jak hlasovat:

  • 1) Nasdílím libovolné videonovinky u sebe na facebook
  • 2) Označím facebook mediasport.cz jako "líbí se mi"
  • 3) Napíšu do komentářů pod aktuální článek na facebooku mediasport.cz jméno jezdce, se kterým máme natáčet příště
  • 4) Podívám se na aktuální Videonovinky a užívám si rally… ;-)

V dnešním díle vám představujeme Michala Horáka. Jednak jste pro něj hlasovali v poslední anketě a jezdec s více hlasy Kopnou nejel, a pak jsme také chtěli trochu napravit naši chybu, kdy jsme ve videu z Valašky chybně uvedli výsledky ve dvoukolkách a Michala Horáka jsme o jednu příčku posunuli vzad.

Koho budeme točit příště? Hlasujte na facebooku! Vaše hlasování vyhodnotíme ve čtvrtek před startem Rally Šumava ve 20:00.

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!