Ogier obvinil šéfa Hyundai Motorsport z nekalých praktik

Na závěrečné tiskové konferenci bylo docela dusno a Ogier se nebál obvinit Huyndai z nekalých úmyslů.

Sebastien Ogier neměl problém s taktikou, kterou použil Hyundai v sobotu i v neděli, kdy posunuli oba své beznadějně umístěné jezdce (Loeb a Sordo) před Neuvilla, aby mu více čistili trať. Ostatně tato taktika se používá běžně ve všech týmech.

Pak ale dodal něco, co asi všem vyrazilo dech. "Dnes ale můžeme poděkovat Danimu Sordovi, že odmítl splnit jinou taktiku. Mám informace, nebudu říkat od koho, není to od žádného jezdce, prostě z mého zdroje, že Andrea Adamo (šéf Hyundai Motorsport) požádal Dani Sorda, aby zastavil na RZ a pak v prachu brzdil Krise Meeka." Dani Sordo to podle něj odmítl udělat.

Andrea Adamo se k obvinění odmítl vyjádřit.

Komentářů celkem: 42
4. 6. 2019 07:39
1 0
Zcela souhlasím s Rebbymanem, jsou to malé detaily které mohou výrazně posunout význam a vliv článku úplně jiným směrem a to přesně se zde bohužel stalo.
4. 6. 2019 09:21
1 0
Už samotný fakt, že někdo uvažuje tímto způsobem je lehce řečeno zarážející. Pokud by to šlo dal, tak by se za chvíli na RZ mohli jezdci blokovat nebo dokonce vybrzdovat... Zkratka takové praktiky do WRC nepatří a je jen dobře, že se k tomu Sordo postavil čelem a s odvahou.... smajlík
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!