Jiří Šteg - eWRC.cz
9. 7. 2019 08:19 − 1631× − 0

Rally dětem tentokrát i pro rodiče!

Udělejte si rodinný výlet do Hoškovic.

Mistrovství ČR v rally pokračuje 12. až 14. července Rally Bohemia. Vančík Motorsport ve spolupráci s partnery MOL Česká republika, SAMOHÝL MOTOR a s podporou pořadatelů Rally Bohemia opět nabízí pohled do teamového zákulisí. Tentokrát zveme s dětmi i rodiče. Návštěvníkům přiblížíme rally, ukážeme jim, co to je rozpis a jak se připravuje, provedeme je zázemím jezdců Miroslava Jakeše a Martina Březíka, dozví se více o tom, jak se posádka připravuje na rally a co dělá v jejím průběhu, jak se pracuje s pneumatikami a co všechno se dělá během servisní zastávky i co dokáží mechanici všechno opravit. Budou si moci podrobně prohlédnout i kamiony, které převáží zázemí teamu, náhradní díly, pneumatiky a slouží i jako pojízdné dílny.

Kateřina Trojanová, bývalá rally pilotka a trojnásobná držitelka ocenění Zlatý volant, která bude prohlídkou provázet, seznámí zájemce s bezpečnostní výbavou posádky a podělí se s nimi o zážitky ze své kariéry. Na závěr udělá s dětmi malý kvíz a předá jim na cestu domů malou rally upomínku na jejich návštěvu.

Vše proběhně v servisní zóně Rally Bohemia, která je již tradičně umístěna na letišti v Hoškovicích (50.5449433N, 15.0194294E) u Mnichova Hradiště, doporučujeme všem zájemcům sledovat web rallybohemia.cz, aby měli nejčerstvější informace o přístupu do servisní zóny. Prohlídky jsou naplánovány na sobotu 12. července. První začne v 11:15 a druhá ve 13:15 hod. Hledejte stan s logem Rally dětem. První prohlídka bude navazovat na skutečný servis závodních aut a druhá bude servisu předcházet, můžete tedy spojit exkurzi a zážitek ze zákulisí s pozorováním „ostrého“ servisu a vidět mechaniky v akci.

Přihlásit se lze na e-mailu rallydetem@seznam.cz do čtvrtka 11. července do půlnoci ve formátu počet osob/počet dětí/věk dětí/čas exkurze/mobilní telefon. Opozdilci se mohou hlásit i v pátek prostřednictvím SMS ve stejném formátu na mobil 607 570 505.

Těšíme se na vás a doufáme, že se všem bude akce líbit.

https://www.facebook.com/rallydetem
http://www.rallybohemia.cz/2019/cs/MCR/
https://www.facebook.com/samohylskodateam/
http://samohylskodateam.cz/
https://www.instagram.com/samohylskodateam/

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!