Vlastimil Resl - eWRC.cz
21. 7. 2019 21:05 − 1714× − 0

A opět poloosa…

Velmi pěkně rozjetou Rally Bohemia měli Jan Vonka a Milan Klička.

Se svým nepřehlédnutelným bleděmodrým Porsche 997 GT3 drželi pódiovou příčku ve třídě 4, dokud je na šestnácté rychlostní zkoušce nevyřadila prasklá poloosa. Stejně, jako na předchozím podniku v Hustopečích.

„Smůla se nás držela už od začátku. Vše začalo poruchou palivového čerpadla, což pramenilo v penalizaci bezmála půldruhé minuty. Tu se nám během soboty povedlo sjet a po boji s Mírou Janotou jsme se vyhoupli na druhé místo ve „čtyřkách“. Také během úvodních nedělních erzet se nám dařilo držet krok. Vše ukončila prasklá poloosa na Radostíně. Tedy tatáž závada, která nás vyřadila v Hustopečích. I to však ke sportu patří a zbraně rozhodně neskládáme,“ nepodléhá pesimismu Jan Vonka.

Spolujezdec Milan Klička pilotova slova potvrzuje. „Tratě Bohemky byly moc hezké a přímý souboj s Mírou Janotou jsme si užívali. Podařilo se nám chytit hezké tempo. Poloosa holt naše snažení zhatila. Na Barumce každopádně zabojujeme. Tímto chceme k jejím tratím i do servisní zóny pozvat všechny příznivce našeho týmu a motoristického sportu.“

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!