Jakub "kuře" Kura - eWRC.cz
6. 8. 2019 08:12 − 9125× − 5

Mapy Barumky opět interaktivně

Stejně jako v loňském roce mohou fanoušci a návštěvníci Barum Czech Rally Zlín využít interaktivní mapy.

Doby, kdy maximem byla tištěná mapa v programu soutěže už pomalu, ale jistě odvál čas a k servisu na soutěžích patří i to, že fanouškům jsou k dispozici mapy rychlostních zkoušek v elektronické podobě, které nabízejí vyšší míru interaktivity a více funkcionalit. Výjimkou v tomto směru není ani Barum Czech Rally Zlín, která poprvé interaktivní mapy představila v loňském roce a letos pokračuje v započatém trendu. O mapy se opět postaralo duo autorů Martin Gabryš a Adam Hemžal ve spolupráci s vedením BCRZ a připravilo i některé novinky. Nejzajímavější je asi ta, že vám mapa umí i v prostředí např. mobilního webového prohlížeče ukázat vaši aktuální polohu a vy tak můžete lépe navigovat na své vyhlédlé divácké místo.

Více již Martin: "V letošním roce byly mapy rozšířeny o funkci určení polohy a také jsme vychytali další věci, abychom zlepšili komfort uživatelů. Drželi jsme se ale základního konceptu, který byl vytvořen v minulém roce. Díky pozitivním ohlasům uživatelů a pořadatelů BCRZ jsme se rozhodli v tomto řešení letos pokračovat. V mapách si diváci mohou prohlédnout především nové úseky rychlostních zkoušek a obnovenou Pindulu. V kombinaci s nabitou startovkou je určitě na co se těšit. Kromě rychlostních zkoušek zde najdete také několik dalších informací jako například divácká místa, servis apod." uvedl Martin Gabryš.

Více toho již není třeba dodávat a proto se rovnou na mapu podívejme.

Zobrazit mapu v plném rozlišení
Komentářů celkem: 5
6. 8. 2019 09:10
0 0
tohle je prostě skvělý, člověk si hned připadá jako v 21. století, díky smajlík
6. 8. 2019 09:30
0 0
Paráda.smajlík
6. 8. 2019 16:21
0 0
Uzivatelsky dotaz: jak to dotaz do telefonu? Myslim primo do aplikace, at uz Maps nebo Mapy. V prtavem prohlizeci je to blbe pouzitelne.
6. 8. 2019 17:21
1 0
Původně napsal Raf
Uzivatelsky dotaz: jak to dotaz do telefonu? Myslim primo do aplikace, at uz Maps nebo Mapy. V prtavem prohlizeci je to blbe pouzitelne.
Rally4now
8. 8. 2019 22:10
0 0
Rozklikněte v plném rozlišení nebo stačí zadat odkaz http://www.czechrally.com/map smajlík
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!