Jiří Šteg - eWRC.cz
12. 8. 2019 08:14 − 3788× − 1

Barum Czech Rally Zlín dětem

V rámci letošní Barumky jsou připraveny hned dvě akce.

Barum Czech Rally a projekt Rally dětem, za nímž stojí Vančík Motorsport a MOL Česká republika zvou společně všechny budoucí závodníky na dvě akce, které jsou pro ně připraveny v rámci letošní Barumky.

Na první akci se budou moci budoucí závodníci seznámit s tím, jak začít se závoděním. Budou se moci seznámit s minikárami, které jsou pro svou finanční nenáročnost stále populárnější jako první krok směrem k motoristickému sportu. Pod dohledem zkušených instruktorů si budou moci vyzkoušet i jízdu v motokárách třídy Easykart. Vše proběhne v pátek 16. srpna od 10 do 18 hodin na parkovišti u křižovatky Třídy Tomáš Bati a ulice Gahurova poblíž Domu kultury. Instruktoři seznámí děti se základy jízdy na motokáře a pod jejich dohledem se budou moci pustit i do soubojů s nástrahami tratě. Rodiče se dozvědí, jak zapojit děti, ať už do minikárového nebo motokárového sportu. Budou připraveny tři motokáry a veškeré vybavení (kombinézy a přilby), účast je zdarma. Registrace na tuto akci není nutná, děti budou jezdit v pořadí, ve kterém přijdou.

Druhou akcí je exkurze do servisního zázemí SAMOHÝL ŠKODA TEAMu, tedy posádek Miroslav Jakeš/Petr Machů a Martin Březík/Marek Omelka. Pro děti mezi 7 a 14 lety jsme připravili několik přibližně padesátiminutových exkurzi, ve kterých jim přiblížíme činnost posádky před a během rally, přípravu vozu na rally, seznámíme je s tím, co dělají jednotliví členové teamu, jak je team vybaven na rally a budou si moci projít celé zázemí, od pojízdných dílen až po cateringový vůz. Průvodkyní jim bude Kateřina Trojanová, trojnásobná držitelka Ceny Elišky Junkové a bývalá rally jezdkyně. Jednotlivé exkurze budou začínat v 9:40; 11:00; 14:30 a 16:00 hodin v servisním areálu Barum rally v Otrokovicích a jejich čas jsou voleny tak, aby bylo možné je kombinovat s přihlížením „ostrému“ servisu vozů během servisních přestávek. Hledejte vlajku a bannery RALLY DĚTEM. Vzhledem k předpokládanému velkému zájmu se registrujte ve formátu jméno dítěte/věk/čas/mobil na e-mailové adrese rallydetem@seznam.cz a to do pátku 16. srpna do 12:00 hod.

Zveme vás na obě akce a doufáme, že se dětem i vám budou líbit.

https://www.facebook.com/rallydetem
Barum Czech Rally Zlín

Komentářů celkem: 1
12. 8. 2019 08:26
0 0
Jen detail - výlet do Hoškovic bude určitě fajn, ale na tohle bude asi lepší vyrazit do Zlína smajlík (asi zůstal starší podnadpissmajlík)

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama