Jiří Jermakov - eWRC.cz
27. 8. 2019 09:12 − 5918× − 2

Křest knihy Volant a čtyři kola Jiřího Sedláře

Ve čtvrtek 15. srpna, v předvečer Barum Czech Rally Zlín, proběhl slavnostní křest knihy Volant a čtyři kola Jiřího Sedláře.

K velké radosti autora knihy, Jiřího Jermakova, přišla většina pozvaných hostů. Spolu s Josefem Častulíkem je přivítali v příjemném prostředí na terase zlínského mrakodrapu. Obzvlášť vzácným a milým hostem pak byla paní Ludmila Sedlářová, maminka legendárního jezdce.

Svojí přítomností organizátory velmi potěšili také staronoví vítězové Barumky – Jan Kopecký s Pavlem Dreslerem. Akci slovem provázel Evžen Gargulák.

Křtu samotného se ujaly slavné osobnosti motokárového i soutěžního motorsportu – Josef Kopecký a Roman Kresta. Roli kmotra knihy přijal známý zlínský soutěžní jezdec Josef Sivík.

Popřejme tedy knize, ať ještě dlouho připomíná osobnost Jiřího Sedláře nejen pamětníkům i mladším generacím. Knihu lze objednávat na https://mewadex.cz/zakoupit-knihu-on-line.html

Foto: Dan Šimek, RALLYSERVICE

Komentářů celkem: 2
27. 8. 2019 09:18
0 0
Pokud si někdo chcete knihu objednat, tak si pospěšte, kniha šla na Barumce na dračku a je ze 3/4 už vyprodaná smajlík
27. 8. 2019 12:58
0 0
Jirko ,ještě jednou díky ,byla to moc fajn akce ,a možnost setkání se spoustou zajímavých lidí. A s tím objednáváním má Shacki pravdu ,jen já jich tam bral 7 kusů smajlík (většina již předána).
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!