21. 10. 2019 08:23 − 3639× − 0

Škodovácká soutěž o kalendář Škoda 2020

Díky spolupráci se Škodateamem Vám přinášíme možnost vyhrát nástěnný kalendář, na kterém naleznete samé krásné škodovky.

V kalendáři opět najdete ty nejkrásnější a nejzajímavější vozy Škoda. Od stařičké Škoda Tudor a Felicia roadster, přes cabrio rarity Garde, Rapid, MTX roadster a MTX cabrio až po autobus Škoda 706 RTO-Lux. Čeká vás tedy opravdu výjimečný a originální kalendář.

V čem je nový kalendář výjimečný? Tentokrát se nám povedl opravdový "majstrštyk", veterány Škoda jsme totiž nafotili s českou celebritou, moderátorkou a herečkou Evou Decastelo! Chcete vidět krásnou Evu Decastelo ve stařičké škodovce? Pouze v našem kalendáři! ;)

Na stránkách kalendáře Evu Decastelo doplňují i další krásné modelky Lucie Fuchsová a Sylvia Hunyadyová. Jen kvůli Vám odložily luxusní vozy a značkové oblečení a prohání se na stránkách kalendáře ve "Vašich" veteránech ŠKODA. Celý kalendář si můžete prohlédnout zde.

Kalendář si můžete opět pořídit i ve výhodném setu se stolním kalendářem ŠKODAteam zde

Proč si koupit kalendář ŠKODAteam?

- je výjimečný, neexistuje žádný jiný srovnatelný kalendář s vozy Škoda
- největší kalendář z největších! Rozměr 610x480 mm. Tenhle kalendář na zdi nikdo nepřehlédne
- 13 nádherných vozů Škoda, od veteránů až po cabria
- nádherné fotografie, které nafotil jeden z nejlepších fotografů v ČR Radim Kořínek
- krásné modelky včetně herečky a moderátorky Evy Decastelo pouze pro Vás s vozy ŠKODA
- potěší každého, většina z nás na škodovkách začínala a máme k nim nostalgické vzpomínky
- pouze limitovaná edice, až se doprodá už prostě nebude. Loni vyprodáno začátkem prosince!
- směšná cena 199 Kč, vždyť to je necelých 17 Kč za každou obří fotografii! Tolik normálně dáte za fotku 10x15cm ne?
- a v neposlední řadě … hlavní činností ŠKODAteamu je pořádání srazů, amatérské rally, slalomů, AUTO KINA, … vymýšlíme pro Vás akce, které voní benzínem … Kde na to bereme? Bez prodeje kalendářů, bychom na to neměli. Děkujeme Vám za podporu.
- kalendáře mají dvojitá záda, aby se nebortily ani na vlhkých zdech garáží a samozřejmě na zadní straně opět najdete popisky veškerých vozů.
- kalendáře posíláme v kvalitní kartonové krabici, aby Vám dělaly jenom samou radost.

--------------

A teď to nejdůležitější – jak kalendář vyhrát?

Dostaňte na jednu fotku dvě zásadní témata, které najdete i na každé stránce tohoto kalendáře! To znamená: auto značky Škoda a ženu (nemusí být zrovna ani modelka…). Fantazii se meze nekladou… Vybereme dva výherce s nejnápaditějšími fotkami, kteří dostanou kalendář Škodateam 2019!

Fotky posílejte do čtvrteční půlnoci 24. října 2019 na mailovou adresu erman@skodateam.cz a nezapomeňte uvést své jméno a adresu. Do předmětu uveďte "Škodovácká soutěž o kalendář Škoda 2020". Kdo nechce čekat až do vyhlášení výherců a chce mít jistotu, že kalendář dostane, tak si ho samozřejmě může objednat na adrese www.skodateam.cz za lidových 199 Kč.

Výherci budou zveřejněni (včetně fotografií) na eWRC.cz. Taktéž je budeme informovat emailem. Hodně štěstí!

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama