Ondřej Šimek vítězem prvního závodu

Druhou listopadovou neděli se sešli všichni příznivci rychlé jízdy na autodromu v Sosnové, aby si užili den plný adrenalinu a zábavy.

Na start se postavilo rekordních 115 závodníků rozdělených do 10 tříd. Již od tréninkových jízd byl nejrychlejší absolutní vítěz loňského ročníku Ondřej Šimek (Mitsubishi). Cestu za vítězstvím však neměl vůbec jednoduchou. Nakonec skvělými časy v posledních dvou okruzích pokořil o necelou jednu sekundu Davida Komárka (Mitsubishi). Třetí místo vybojovala hvězda letošního Setkání mistrů Václav Bumbálek (Mitsubishi). Ve 2WD zvítězil Tomáš Kudrna (BMW) před Lukášem Krupičkou (Peugeot) a Michalem Sukem (Ford).

Počasí tentokrát bylo stálé, trať postupně osychala a závodníci celý den zrychlovali, takže nikdo si nemohl být jistý výsledkem až do posledního okruhu závodu. I ve všech třídách a kategoriích se tedy pořadí měnilo po každé sérii. Závodu se zúčastnilo hodně nováčků, tak o výlety mimo trať nebyla nouze.