1. 12. 2019 14:30 − 3259× − 4

Druhý seminář Spolujezdecké akademie Autoklubu ČR

Úvodní seminář Spolujezdecké akademie, kterým nový projekt odstartoval, se konal první dubnovou neděli.

Spolujezdecká akademie, která je určena jak začínajícím, ale i profesionálním spolujezdcům, stejně tak nadšencům o spolujezdecké řemeslo, pokračuje druhým seminářem.

Úvodní seminář Spolujezdecké akademie, kterým nový projekt odstartoval, se konal první dubnovou neděli. Tehdy Pavel Dresler vynikajícím způsobem prezentoval v ucelené podobě průřez problematikou spojenou s prací spolujezdce.

„Počet účastníků prvního semináře nám udělal velikou radost, sešlo se nás čtyřicet. Další lidé přibývají, dnes máme základnu kolem šedesáti aktivních členů. Ti mezi sebou komunikují, předávají si informace a zkušenosti, čímž se vzájemně podporují ve svém růstu,“ odkrývá zákulisí projektu Jan Možný, sám bývalý spolujezdec.

Druhý seminář proběhne v neděli 15. prosince 2019 od 9:00 hodin v budově Autoklubu ČR, Opletalova 29, Praha.

Bude koncipován odlišně od prvního. Úvodní seminář ukázal, že existuje mnoho zájemců, ale s rozdílnými vstupními znalostmi. To vedlo k rozhodnutí změnit koncepci a uspořádat tzv. Nultou hodinu pro úplné začátečníky a nadšence, která bude předcházet hlavním tematickým celkům. Tato hodina bude vedena ve smyslu představení práce spolujezdce v jeho čistě obecné rovině a poskytne seznámení se základními atributy této profese. Po ní bude následovat celodenní program s rozdělením do čtyř celků s konkrétními tématy – lidská výkonnost a omezení, řády, časové kontroly, rozbor onboardů. Nebude chybět ani blok zdravovědy. Nováčci zůstávají po celý den, Nultou hodinou nic nekončí, právě naopak.

Nové zájemce o účast na semináři ve věku 17-30 let prosíme o registraci na uvedený e-mail nebo telefon, kde se dozví doplňující informace k celému dni.

Email: mozny@autoklub.cz
Telefon: +420 724 544 969

Komentářů celkem: 4
1. 12. 2019 17:13
0 0
smajlíksmajlík
Fox
1. 12. 2019 21:22
1 0
....ve věku 17-30 let....
Tahle diskriminace je z jakého důvodu ?
1. 12. 2019 21:37
1 0
Že asi ti starší a postarší už nemají perspektívu ale zkušenosti mají.No ale co bys mohl chtět po borcovi třeba 30let mitfárování a chtěl by se ještě zdokonalit tak už šanci nemá.To je přesně dnešní přístup firem k přijímání pracovníků.Nic neumí ale je mladý-umí všechno ale bohužel už je starý(55-65).
Fox
2. 12. 2019 08:25
0 0
Šlo mi spíš o to, že se najdou lidi, kterým tenhle koníček neplatí autoklub či jiný sponzor a trvá jim pár let, než se finančně stabilizují. Takže začínají třeba právě po té třicítce....
Ale zas na druhou stranu - tihle lidé už mají nějaké životní zkušenosti, takže je pravdou, že nějaký seminář autoklubu jim v získání zkušeností nutně chybět nemusí. Prostě si nějakého zkušenější kolegu najdou a na potřebné informace se ho sami zeptají. (A nekladou autoklubu nepatřičné a nepříjemné otázky).
Takže asi už chápu, proč je tam to omezení smajlík
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!