23. 1. 2020 11:27 − 6848× − 1

WRC je zpět a O2 TV Sport bude znovu u toho!

Nová sezona mistrovství světa v rallye se rozjede v Monte Carlu.

I v této sezoně, která startuje tradičně v Monte Carlu, budou moci fanoušky WRC sledovat magazíny a přímé přenosy z jednotlivých podniků na televizní stanici O2 TV Sport.

Již v uplynulých sezonách mohli televizní diváci zaregistrovat, že stanice O2 TV Sport dává velký prostor mistrovství světa v automobilových soutěžích. Stejně tomu bude i v aktuální sezoně. Ve složení týmů a kalendáři WRC je řada novinek, leč programový formát O2 TV Sport se s ohledem na vysílání světové rallye nemění.

„Ve středu před každým podnikem se mohou fanoušci těšit na půlhodinový preview magazín a následně po soutěžním víkendu vždy středeční hodinový sestřih z odjeté rallye,“ říká Richard Tesař, který je jednou z hlavních tváří WRC na O2 TV Sport. Společně s ním připravuje dabing magazínů a komentuje přímé přenosy Tomáš Zetek.

Z každé soutěže bude do programu zařazen maximální počet přímých přenosů vzhledem k nabídce poskytovatele. Na úvod ročníku v rámci Rallye Monte Carlo se tedy fanoušci nejlepšího světového motorsportu mohou těšit hned na pět erzet – čtvrteční úvodní měřený úsek soutěže a pak dvě sobotní a dvě nedělní vložky včetně speciálně bodované power stage.

- RZ 1 čtvrtek od 20:30 hodin
- RZ 9 sobota od 9:30 hodin
- RZ 11 sobota od 14:00 hodin
- RZ 14 neděle od 9:00 hodin
- RZ 16 (power stage) neděle od 12:00 hodin

Komentářů celkem: 1
23. 1. 2020 20:34
0 0
O2TV Středeční 30minut Preview-Monte Carlo
Cituji: Esapeka Lappi Teemu Suninen a k nim se Přidal také Mikko Hirvonen M-sport Znovu po více než 10 letech nasadí čistě Finské složení..
Bude jistě dobré sledovat staré dobré souboje Hirvonena s Loebem...(u toho staré prostřihy Hirvonena ve focusu...
TO SI DĚLAJ PRDEL NE? To by chtělo vědet kdo to pro O2TV dělá
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!