Jakub "kuře" Kura - eWRC.cz
18. 3. 2020 13:20 − 4370× − 2

Azory alespoň virtuálně

Šíření nákazy COVID-19 způsobilo odložení Rallye Acores na zářijový termín a jako malou náhradu si nyní můžeme soutěž zajet virtuálně.

Vzhledem k situaci ve společnosti, kdy platí nařízení o tom, že máme být doma a vycházet se může pouze do práce a z několika dalších důvodů, přišli organizátoři Rallye Acores se zajímavým nápadem, jak si alespoň virtuálně užít rallysport v čase původního konání jejich soutěže. Ti, kteří mají nainstalovánu hru DiRT Rally 2.0 mají možnost se registrovat do virtuální Azorské rally, která se odehraje v rámci Clubs na Racenetu, který je součástí hry. Své síly mohou změřit jak jezdci na počítačích, tak ti, co hrají na konzolích a klasifikace bude pro všechna zařízení společná. Povolenými vozy budou speciály třídy 2, tedy někdejší vozy R5.

Jelikož ve hře nejsou k dispozici tratě Rallye Acores, organizátor zvolil jako náhradu Novozélandskou rally, která se dle jeho slov blíží charakteru azorských zkoušek. Samotné virtuální klání započne 23. března a bude trvat do 29. března. Informace o soutěži včetně podmínek registrace a konkrétní skladby rychlostních zkoušek se dají nalézt na následujícím odkazu. Tímto se nabízí otázka, kolik postavíme eWRC týmů? :)

Komentářů celkem: 2
18. 3. 2020 17:19
0 0
smajlík Super smajlík
18. 3. 2020 20:49
1 0
Kdyz bude Racenet fungovat (obcas nefunguje a ted momentalne opet ne), tak se rad pridam smajlík

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama