Teď bojujeme na důležitější frontě

Původně jsme chtěli v této době zveřejnit velkou tiskovou zprávu o záměrech a plánech Vančík motorsport pro tuto sezonu i pro léta budoucí.

Chtěli jsme veřejnosti představit novou strukturu týmu i nové sportovní náčiní. Chtěli jsme představit cíle a program dlouhodobé spolupráce s naším novým jezdcem Dominikem Stříteským a s novými partnery. Chtěli jsme vás seznámit s tím, jak usilovně jsme pracovali na přípravě sezony a co všechno jsme pro ni připravili. Tak jako všichni jsme se těšili, až se odstartuje letošní první rally.

Události kolem koronaviru postavily všechny naše plány na hlavu. Bohužel nejenom naše. Myslíme na obrovskou práci, kterou museli odvést pořadatelé Valašky a Šumavy a která se snad jen dočasně obrátila vniveč. Myslíme na všechny kolegy z ostatních týmů, kteří jsou na tom stejně jako my. Komunita kolem rally je ale silná a dokáže si poradit s nejrůznějšími typy nepřízní osudu a vyrovná se i se současnou situací.

Především ale myslíme na všechny lidi, kteří jsou vystaveni nebezpečí, jež jsme si před pár měsíci nedokázali představit ani v nejdivočejších snech. Ve světle tohoto nebezpečí jsou naše zhatěné plány vlastně ničím, pouhou drobností. Doufáme spolu s vámi, že se pandemii podaří co nejrychleji zvládnout a apelujeme na všechny, aby dodržovali vyhlášená pravidla, až jsou jakkoliv omezující a protivná. Čím důsledněji budeme tato pravidla dodržovat, tím kratší dobu budeme nuceni žít v nouzových podmínkách a za nejrůznějších omezení. Tím méně lidí bude vystaveno riziku, že budou muset zaplatit daň nejvyšší. A tím dříve se nejen Česká republika vrátí k normálnímu životu. Pomáhejme si, buďme solidární a ukáznění. Je to na nás. A jednoho dne se pak budeme moci znovu postavit i na start rally…

Všichni v teamu Vančík motorsport vám přejeme v této nelehké době hodně sil, odhodlání a vytrvalosti, abychom se co nejdřívější vrátili k normálnímu životu.

Za celý team

Jarda Vančík

Komentářů celkem: 8
19. 3. 2020 20:17
1 0
Smekám před Vámi
19. 3. 2020 20:28
0 0
Netřeba smekat.Jen potřeba pochopit momentální situaci.A vtom si určitě všichni rozumíme.
20. 3. 2020 05:45
0 0
krásně napsané
20. 3. 2020 09:35
0 0
Jarda Vana je borec. hodne stesti vsem rally fans
20. 3. 2020 10:23
1 0
Někteří píší „Netřeba smekat“. Já ale spolu s Bořkem smekám. Prosté vyjádření zklamání, sounáležitost s postiženými kolegy (Valaška, Šumava) ale především přesah do celospolečenské situace, která je důležitější než rally… mě taková dávka lidství v této době a v kontextu všech těch marketingově vypiplaných keců potěšila. Držím palce.
20. 3. 2020 14:25
0 0
smajlík Dokonale napsáno. Hodně štěstí všem.
20. 3. 2020 21:28
0 0
smajlíksmajlík
21. 3. 2020 09:21
0 0
Dobře napsané... smajlík
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!