MOGUL Test Rally v Sobotu v Sosnové i s diváky

Autodrom v Sosnové zaburácí závodními motory a zápolení na trati budou moci v sobotu sledovat i diváci.

Jedna z prvních letošních motoristických akcí, která nabídne možnost k zápolení o vteřiny soutěžním jezdcům, se uskuteční už tento pátek a sobotu na Autodromu v Sosnové u České Lípy. Rallyoví jezdci zde budou moci prověřit svou techniku a porovnat se s ostatními. Na Autodrom do Sosnové dorazí nejen motorističtí novináři a televizní štáby, ale díky příznivé epidemiologické situaci je možné nabídnout vstupenky i předem registrovaným divákům. Ti uvidí například Jana Kopeckého se Škodou Fabia R5 EVO, Václava Pecha s Fordem Focus WRC, Jana Černého a Vojtěcha Štajfa s vozy VW Polo GTi R5, a kromě jiného také účastníka mistrovství světa v rally a Dakaru, Martina Prokopa. Ten se v Sosnové představí, jak s vozem Ford Fiesta RS WRC, tak se svým dakarským Fordem F-150 Raptor „Shreck“. Uvedení závodníci nebudou na Autodromu v Sosnové sami a těšit se můžete na třicítku pilotů soudobých, ale i historických automobilů.

Mogul Test Rally aktuálně otevřel možnost online prodeje vstupenek na sobotu 20. června. K dispozici je vzhledem k dosud platným epidemiologickým omezením limitovaný počet 250 vstupenek a jediná forma pořízení vstupenek je v předprodeji přes www.autodrom.cz . Předprodej bude ukončen ve čtvrtek 18.6. ve 12 hodin. Pokladny na Autodromu nebudou otevřené a vstupenky na místě vůbec nepůjde zakoupit. Cena vstupenky pro jednu osobu je 250 Kč. Diváci, kteří si v předprodeji vstupenky zakoupí, budou mít povolený vstup do všech prostor autodromu, včetně servisního zázemí.

Pokud vás tedy motorsport baví a už se nemůžete dočkat, až opět po koronavirové karanténě ucítíte vůni spáleného benzínu, rychle se registrujte na www.autodrom.cz a využijte možnost předprodeje vstupenek na tuto jedinečnou akci.

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!