1. 7. 2020 06:30 − 2613× − 0

Zbrusu nová Futures contproduct Rally Morava se představuje!

Poprvé startujeme v termínu 9. – 10. října 2020.

V tento den se vrací soutěžní posádky na osiřelé rychlostní zkoušky do okolí Šternberka. Za realizací podniku stojí nově vzniklý Rally klub Šternberk v AČR, který tímto hodlá obnovit bohatou historii rally na Šternbersku.

V rámci Liqui Molly Rally Sprint série a Poháru 2+ bude Futures contproduct Rally Morava čtvrtým podnikem z pěti a bude navazovat na Rally Vyškov, která se pojede v půlce září.

Sportovním ředitelem rally se stal Ruda Kouřil, jehož jméno je fanouškům (nejen) rally jistě dobře známé. Tento zkušený činovník stál u zrodu Rally ve Vyškově i Hustopečích a posledních letech řídí též Valašskou rally, kde těží z jeho mnohaletých zkušeností jak z pozice pořadatele, tak i navigátora s více než 200 starty.

Je nám velkým potěšením, že i v této těžké době, kdy většina motoristických podniků hlásí přestávku nebo stop stav, se nám podařilo zajistit a připravit nový atraktivní závod.

Aktuálně se dokončují zvláštní ustanovení, kterým předcházelo dlouhé a náročné vyjednávání o nové trati. Ta je z 30 % vedena novými, dříve nepoužívanými, atraktivními úseky. Velkou výhodou je také kompaktnost trati s krátkými přejezdy mezi rychlostními zkouškami. Centrem podzimní rally se opět stane město Šternberk, servisní zóna i ředitelství závodu jsou na dosah startu i cíle rally.

Tímto bychom rádi poděkovali partnerům Futures-Contproduct , metr2 reality a GRM Systems, bez kterých by organizace rally pochopitelně nebyla možná.

V nejbližší době plánujeme spuštění oficiálního webu, kde se dozví veškeré důležité informace jak jezdci, tak i návštěvníci včetně obyvatelů dotčených obcí.

Těšíme se na Vaši účast!

Komentářů celkem: 0

Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit (nahoře nad menu)!

reklama