15. 9. 2020 18:29 − 4167× − 5

Rally Italia Sardegna oficiálně bez diváků

Turecko se pojede bez diváků, Sardínie bez diváků, možná se ale v prosince pojede ještě jedna soutěž MS.

Trochu se to čekalo, teď je to již oficiálně. Po Turecku se bez diváků pojede i na Sardínii. Bylo to očekávané, protože celosvětově se situace s koronovirem zhoršuje (přesněji řečeno je více pozitivně testovaných) a pro všechny je hlavně důležité, aby se soutěže jely, byť bez diváků.

Uvidíme, jak to bude v listopadu na Ypres, tam by asi nebylo tak snadné diváky izolovat jako na Sardínii.

Dnes se ale také objevila zpráva, že v kalendáři MS by se na závěr sezóny mohla odjet ještě jedna soutěž MS. Údajně probíhají jednání mezi promotérem a pořadateli v Monze, v jejichž areálu by se soutěž mohla odjet. A úplně vyloučené prý zatím není ani Chorvatsko.

Komentářů celkem: 5
15. 9. 2020 19:12
0 0
A je to v kosočtverci...,lodní lístky v kapse,apartmán zaplacenej...
15. 9. 2020 19:26
0 0
No ja to teda podle dosavadnich zprav uplne necekal. Ale cekal bych, ze Belgicani budou prisnejsi nez Makaroni, navic se tam da ocekavat vetsi navstevnost. Kdyz to zvladli zkoncentrovat Estonci, tak proc ne Belgani.
Saskarna v Monze bude taky moc fajn. Tak jeste doufam, ze nezrusej Legendy...
15. 9. 2020 21:24
0 0
di baiardo: pokud se dostaneš na ostrov tak bych řekl, že už není tak velký problém se dostat k trati...
16. 9. 2020 00:38
0 0
Původně napsal di baiardo
A je to v kosočtverci...,lodní lístky v kapse,apartmán zaplacenej...
...jak ti radí Vladimír ....jak na tobě celníci, či kdo to, poznají, že nejsi tůůůrista jedoucí za přírodními krásami Sardinie? ...teda pokud nejsi z těch trdel, co musí mít i spodky WRC (nejen bundu, mikinu, čepici a auto polepený jak vánoční stromeček), aby na kilometry daleko bylo vidět co seš zač.
17. 9. 2020 10:15
0 0
The forced decision has been jointly taken by the F.I.A., the Promoter, the Rally Organizer and the local authorities to suppress all the fans areas along the stages on top of a strict control of start/finish areas, service park and regrouping.
Jednoduše řečeno, organizátor a carabinieri potlačí všechny divácká místa a zavedou strikní kontroly na startu, cíly a přeskupení. Dá se očekávat, že budou stát na příjezdovkách.
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!