24. 6. 2021 12:06 − 4490× − 2

Kdo si program rally koupí ani trochu neprohloupí

Všechny důležité informace o Rally Bohemia jsou pro příznivce této soutěže pravidelně zveřejňovány v oficiálním Programu.

Od dnešního dne si jeho tištěnou podobu mohou všichni zájemci pořídit na několika prodejních místech v Mladé Boleslavi, v okolí Turnova a Železného Brodu.

V letošním vydání Programu fanoušci naleznou mapy všech rychlostních zkoušek s popisem a seznamem diváckých míst, mapy a umístění sedmi Racing arén, které pořadatel připravil pro ještě větší zážitek z rally a spoustu dalších zajímavých informací včetně rozhovorů s hvězdami českého rallysportu.

„Vzhledem k tomu, že pocházím od Valašského Meziříčí a rally je mi už od mládí blízká, padla naše volba s tátou právě na tenhle sport. Při třetím roku působení můžu říct, že se jedná opravdu o královnu motorsportu.“ (úryvek z rozhovoru s Dominikem Stříteským)

Kromě Dominika Stříteského odpověděl na zvídavé otázky například Jan Kopecký, Václav Pech, Filip Mareš, Jan Černý nebo také Vojtěch Štajf, Věroslav Cvrček a Vlastimil Neumann. Všechny články jsou doplněné atraktivními fotografiemi. To ale není vše, co oficiální Program nabízí. „Připomínám, že v ceně padesáti korun za Program dostanou čtenáři dva poukazy na kávu, které jsou součástí této tištěné verze. Vyzvednout si je pak mohou u čerpacích stanic OMV v Mladé Boleslavi. Pokud si ale zakoupí vstup do některé z našich Racing arén s výjimkou páteční Sosnové, mají Program s těmito poukazy v ceně vstupného,“ vysvětluje ředitel Rally Bohemia – Petr Pavlát.

PRODEJNÍ MÍSTA

Čerpací stanice OMV – Havlíčkova ulice, Mladá Boleslav (naproti Tescu)
Čerpací stanice OMV – Jičínská 1354, Mladá Boleslav (u Zemědělské školy)
Čerpací stanice OMV – Jičínská 1355, Mladá Boleslav (u kruhového objezdu u dálnice D10)
Čerpací stanice BENZINA – Turnov (směr Jičín)
Čerpací stanice SHELL – dálnice D10 u exitu 67 v obou směrech
Čerpací stanice GBO – Malá Skála (u hlavní silnice E65)

Prodej oficiálního Programu 48. ročníku Rally Bohemia je zahájen 24. června 2021. Cena 50 Kč

Komentářů celkem: 2
26. 6. 2021 12:27
0 0
Po on-line zakoupení vstupenek, mě zůstanou 2 programy. Pokud někdo chce, věnuji je.
28. 6. 2021 09:31
1 0
Pokud už program někdo má, mohl by mně poslat oskenované mapy RZ? tomas.wanka@ewrc.cz
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!