1. 8. 2021 07:15 − 9756× − 7

Barumka připravila pro fanoušky unikátní sběratelský model

Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín nachystali pro všechny fandy v rámci jubilejního 50. ročníku příjemné překvapení.

Pro kulatý ročník této prestižní evropské soutěže vydali unikátní sběratelský model, který potěší nejen milovníky automobilových modelů. Poprvé v celé historii zlínské rally se vyrobila limitovaná edice těchto sběratelských modelů. Model můžete zakoupít v e-shopu na webových stránkách barumky (www.visitrally.cz), kde najdete velmi rozmanitý merchandise a nebo rovněž na sekretariátu rally AK Barum ve Zlíně. Zajistit si můžete s předstihem i velmi oblíbené zážitky, o které je letos značný zájem.

Fanoušci rallysportu mohou mít na barumku v případě zakoupení sběratelského modelu autíčka Škoda Fabia R5 Evo v měřítku 1:43 příjemnou vzpomínku. „Model vyrobil osvědčený výrobce závodních autíček společnost IXO Models. Nebývá zvykem, aby model byl zvolen se samotnou akcí, ale většinou je spojen s určitou posádkou. Jedná se o výjimečný model, který byl vydán u příležitosti půlstoletí barumky. Model je v originálním polepu a předpokládáme, že postupně jeho cena výrazně stoupne,“ uvedl Jan Regner, zástupce ředitele Barum Czech Rally Zlín. Celkem bylo vyrobeno v limitované sérii 500 modelů a nyní je jich již více než třetina prodána. „Podařilo se nám uspíšit ze strany dodavatele expedici a modely máme s předstihem na skladě. Každý den k námchodí objednávky a autíčka postupně mizí. Vedle našeho e-shopu si je zájemci mohou zakoupit ve stálém sekretariátu soutěže na Hornomlýnské ulici ve Zlíně nebo případně během konání soutěže v oficiálních prodejních stáncích barumky,“ upřesnil Jan Regner.

Vedle sběratelského autíčka je k dispozici na e-shopu další obvyklé zboží. Jedná se o speciální trička v provedení pánské, dámské a dětské. Dále vyšívaná kšiltovka, samolepky, propisky, náramky, magnetky, ale i batoh, sluneční brýle, šňůrky nebo například multifunkční šátek. K dostání je i povedená kniha 50 let příběhů Barum Czech Rally Zlín. Už nyní si můžete objednat se slevou permanentku, VIP balíčky, vstupy na VIP místa, oficiální program, plakát atd. „Na jubilejní ročník jsme dále připravili speciální sadu retro nálepek. Byla vytvořena kolekce pěti samolepek s historickými motivy aut, která se významně zapsala do historie zlínské rally,“ pověděl Regner.

Fanoušci projevují letos mimořádný zájem o rallyové zážitky, a to sledování rally z vrtulníku nebo spolujízda na místě spolujezdce ve voze Ford Fiesta R5 nebo Mitsubishi Lancer EVO IX. „Tyto zážitky jsou výsledkem diplomové práce, kdy jsme zjištovali, o co mají fanoušci zájem. Nejenom pasivní sledování rally, ale chtějí lítat helikoptérou nebo sedět v závodním voze. Je o ně velký zájem a těší nás, že můžeme tyto zážitky fandům Barum Rally nabídnout,“ řekl závěrem Jan Regner. Dalši informace naleznete na www.czechrally.com a nezapomeňte barumku sledovat také na oficiálních profilech facebooku, instagramu a twitteru.

Komentářů celkem: 7
3. 8. 2021 08:51
0 0
Mohla by to být třeba ta,s kterou by mohl jet Malina smajlík
3. 8. 2021 11:33
0 0
No každopádně bude mít do budoucna ten model vyšší hodnotu, když bude "fyzicky na trati" ať už s ním pojede kdokoliv... ale to nám organizátor v tiskovce (raději?) neuvedl...
3. 8. 2021 15:32
0 0
Nebylo by ještě lepší, kdyby byl model stejný jako ten fyzicky na trati, tedy i s číslovkou a jmenovkama?
3. 8. 2021 20:16
0 0
Souhlasím s tím, že v této neurčité podobě je ten model skoro bezcenný pro opravdové sběratele, protože to nereprezentuje auto na trati
6. 8. 2021 15:12
0 0
Já myslím, že u toho i zůstane, že tohle auto nepojede, ale rád bych se pletl smajlík
7. 8. 2021 20:39 Upraveno 20:40
1 0
"kde najdete velmi rozmanitý merchandise" smajlíksmajlíksmajlík ... tvl, už i normální slovo "zboží" musí napsat anglicky.
9. 8. 2021 22:31
0 0
A už to začíná i na bazosi a to ještě ani není vyprodáno a už litr navíc smajlíksmajlíksmajlíksmajlík https://ostatni.bazos.cz/inzerat/140004819/skoda-fabia-r5-ixo-143-barum-rally-zlin-50-rocnik.php
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!