Videonovinky – Barum Czech Rally Zlín 2021

Videonovinky samozřejmě nechybí ani ve Zlíně. Každý den pro vás budeme mít několik reportáží a live videí.

Barumka slaví padesátku a to si nemůžeme nechat ujít. Je to "baba" v nejlepších letech ;). Každý den pro vás připravíme tři reportážní videa se záběry z trati a s rozhovory a když to vyjde, tak i nějaký ten komentovaný live. Výjimku tvoří pátek, kdy reportáže budou dvě, ale zase bude o nějaký ten live víc. Sledujte Videonovinky a facebook eWRC, a uvidíte, jak to letos na Barumce bude.

Videonovinky live – Barum Czech Rally Zlín RZ 10

Zveřejnil(a) ewrc.cz dne Sobota 28. srpna 2021

Videonovinky live – Barum Czech Rally Zlín , RZ Komárov 1

Zveřejnil(a) ewrc.cz dne Sobota 28. srpna 2021

Videonovinky live – Barum Czech Rally Zlín , RZ 3 Březova

Zveřejnil(a) ewrc.cz dne Sobota 28. srpna 2021

Videonovinky live – Barum Czech Rally Zlín – Star Rally Historicp

Zveřejnil(a) ewrc.cz dne Pátek 27. srpna 2021

Videonovinky live – Barum Czech Rally Zlín , Kvalifikační RZ Malenovice

Zveřejnil(a) ewrc.cz dne Pátek 27. srpna 2021

Videonovinky live-Barum Rally shakedown 2

Zveřejnil(a) ewrc.cz dne Čtvrtek 26. srpna 2021

Videonovinky live – Barum Czech Rally Zlín Czech Shakedown

Zveřejnil(a) ewrc.cz dne Čtvrtek 26. srpna 2021
Komentářů celkem: 6
29. 8. 2021 11:17
0 0
Mravenče i ostatní hoši, co se na Videonovinkách podílíte - super práce, parádní podívaná, opět mohu jen smeknout a poděkovat. Jste nejlepší !!!
29. 8. 2021 20:37
0 0
Mravenče,díky Tobě a videonovinkam jsem opět zažil krásný rallyový víkend.Jeste fantastični.Dekujeme.
29. 8. 2021 20:39
0 0
Omlouvám se, fantastičti.
30. 8. 2021 10:46
2 0
Díky moc všem za podporu, kterou od vás fanoušku máme. Moc si toho vážíme. Letošní Barumka byla pro nás opravdu masakr a sáhli jsme si na dno svým sil. Je to bezpochyby královna českých rally. Někdy trochu vrtošivá, někdy jí nenávidíte, ale je to královna, veličenstvo. O mínusech nemá smysl mluvit, ty plusy vše nakonec převálcují. Celý tým Videonovinek makal jako dobře namazaný stroj, ale sáhli jsme si na dno. V pátek jsem si na superspeciálce ve Zlíně odkouřil hlasivky fanděním a ráno jsem měl hlas jako Dalibor Janda. Naštěstí pomohly nějaké tablety a bylo to snesitelné. Atmosféra ale člověka strhne. Když jdu kolem tribuny, která skanduje „Mravenecz je nejlepší“ tak mě to těší, ale trochu se mi u toho klepou kolena a uvádí mě to do rozpaků. Díky moc. Jsme tým a makali naprosto všichni. Tu atmosféru soutěže udělaly i souboje na trati a nepochybně i souboj Erika Caise se zbytkem světa. Nakonec to nevyšlo, ale Erik ukázal, že se s ním musí počítat a soutěž UDĚLAL. Jeho čas ještě přijde, možná je ještě brzy. Není třeba lámat hůl nad borci, kterým to nevyjde, ať se jedná o Erika, Dominika a nebo Petra (který tentokrát dojel a soutěž dokončil se slušným výsledkem). Časem budeme vzpomínat, že jsme mohli být u toho, když tihle kluci šli nahoru a jejich kariéra začínala. Dělat ukvapené závěry je levné. Potřeboval jsem to napsat alespoň do komentáře, ještě se mnou hýbou emoce. Ještě jednou díky partě Videonovinek, jmenovitě Pepovi, Tomášovi, Milošovi, Denisovi, kteří jsou tím nejužším jádrem a samozřejmě všem borcům z JNK Video. To vy všichni jste ti Mravenczi, co makají a jsou nejlepší! Díky!!!
30. 8. 2021 12:54
0 0
Jo , pánové nastavili jste laťku hódně vysoko a nám fanouškům přinášíte vysoký standart. Děkuji smajlík
30. 8. 2021 13:57
0 0
Mravenec se mnou dělal rozhovor na městské smajlík
Chlapi a teď vážně super job!smajlík
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!