Seznam přihlášených na Setkání mistrů

Global Assistance Setkání mistrů bude jednou z posledních motoristických akcí tohoto roku. Nabídne pestrý seznam přihlášených.

Celkem 46 přihlášených závodníků čítá seznam jubilejního XX. Global Assistance Setkání mistrů, které se uskuteční už nadcházející sobotu na Autodromu v Sosnové u České Lípy. Diváci, kteří mohou do areálu Autodromu dorazit, jak na sobotní hlavní, tak i na páteční tréninkový program, uvidí mistry volantu z motoristických disciplín rally, autokros, či rallycross. Motorističtí fanoušci se mohou potěšit okem na soudobé závodní automobily, ale i na historické skvosty, které brázdily závodní tratě v minulém století.

Jedním z divácky atraktivních bodů programu jistě budou souboje posádek dealerského programu značky ŠKODA v rally, které jsou součástí oslav 120 let výročí sportovních aktivit značky ŠKODA. S vozem značky ŠKODA odstartuje také motoristický všeuměl a jediný Čech, který kdy závodil s vozem formule 1, tedy Tomáš Enge. Pro Tomáše to bude jeho první zkušenost s vozem Škoda Fabia Rally 2 EVO (R5). Kdo si ale pamatuje jeho účinkování na Setkání mistrů před lety se Škodou Octavia WRC, tak nemá vůbec obavy o to, zdali se Tomáš Enge s touto technikou dokáže brzo seznámit. Mezi další zvučná jména letošního Setkání mistrů v rally patří například dosud úřadující mistr republiky v rally Václav Pech jun., Jan Černý anebo poslední vítěz této akce, Petr Semerád. Diváky jistě potěší i účast zvučných jmen s autokrosovými buggy, kde se opět představí stálice Setkání mistrů a legenda českého motorsportu Jaroslav Hošek, nebo například Tomáš Gomzjakov, Petr Nikodém Jaromír a Vladislav Štětinové a další skvělí závodníci.

Kompletní seznam přihlášených závodníků:

Připomínáme, že XX. Global Assistance Setkání mistrů bude letos zřejmě poslední motoristickou akcí, která se uskuteční ještě za volnějších epidemických opatření, jež se zpřísní už od nadcházející neděle. Do areálu v Sosnové se dostanou diváci, kteří se prokáží bezinfekčností podle platných pravidel (očkování, prodělání nemoci, test). Rychlotest na COVID 19 bude možné provést i na vstupu do areálu autodromu. Hlavní program Global Assistance Setkání mistrů se odehraje v Sosnové v sobotu 20. listopadu 2021, ale tréninkové jízdy budou probíhat po celý pátek 19. listopadu. Po oba dva dny začíná program v 9:00. Diváci mají do areálu vstup ZDARMA v pátek i v sobotu. V sobotu bude pouze zpoplatněn vstup na vybrané tribuny autodromu. Další informace najdete na www.autodrom.cz

Komentářů celkem: 3
19. 11. 2021 23:45
0 0
Dědic a Pokorný jsou mistři čeho?
20. 11. 2021 07:24
0 0
Kdybys to bral takhle,tak tam pojedou 2-3smajlík
20. 11. 2021 10:52
Upraveno 10:57
0 0
Přátelé pozor! Na pokladně v Sosnové uvedno, že vstup mimo tribuny za 150,-. Nikoliv zadarmo. Nevím, jestli si dělají legraci nebo jde o nějakou chybu. Ne, že by šlo o 150,- Kč, ale o ten princip, kdy inzeruji zdarma a pak chchtějí 150,-. Druhý moment: Test nebo očkování chtějí i po dětech POD 12 LET! Takže svůj výlet tímto směrem zvažte s ohledem na tenhle zmatek ohledně cen vstupu a i s ohledem na dětskou covidbuzeraci (naprosto nechápu - venkovní akce a test i pro děti, které ani podle vládního opatření testy mít nemusí). Pěkný pozdrav do Sosnové, užijte si to tam.
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!