19. 7. 2006 09:51 − 2769× − 1

Tibor Cserhalmi poprvé s dvoukolkou

Dobrou zprávou i pro české rally fanoušky je to, že se Tibor v rámci testování před Německem představí na Rallye Pelhřimov.

TISKOVÁ ZPRÁVA

\r\nJak jsme již avizovali v předešlé tiskové zprávě, minulý týden proběhlo v okolí Zlína testování vozu Suzuki Ignis S1600. Za jeho volantem se objevil slovenský pilot Tibor Cserhalmi. Testování bylo pokračováním jednání, jehož výsledkem bude start slovensko – české posádky Tibor Cserhalmi – Miloš Hůlka s vozem Suzuki Ignis zlínského Sparrow Racingu na Deutschland rally. Při testu se najezdilo kolem třiceti kilometrů.


Foto: Sparrow racing

Dobrou zprávou i pro české rally fanoušky je to, že se Tibor v rámci testování před Německem představí na třetím ročníku Rallye Pelhřimov. Na tratích v okolí města rekordů a kuriozit tak budeme moci sledovat seznamování posádky Cserhalmi – Hůlka s vozem kategorie S1600. Všichni v týmu věří, že přechod ze čtyřkolky nebude výbornému slovenskému jezdci činit větší potíže, neboť již při testování byl Tibi s Ignisem velice spokojen a příjemně překvapen. Potvrdil také, že se Ignis chová podobně jako WRC, přičemž daleko lépe brzdí. V Německu se tedy můžeme těšit na zajímavé srovnání pilota vozu se startovním číslem 67 s rychlými jezdci působícími v juniorském šampionátu.

Komentářů celkem: 1
4. 9. 2008 14:34
0 0
Kousek té pneu mám asá doma smajlík
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!