15. 9. 2022 07:27 − 5473× − 0

Pačejovští pořadatelé opět připravili „Rally Fans“ balíčky

43. INVELT rally Pačejov již klepe na dveře. Diváci se mohou těšit na 12 rychlostních zkoušek a 11 diváckých míst.

Sobotní etapa se pojede v divácky vděčném formátu se dvěma servisními zastávkami, kdy bude možné shlédnout tři kompletní rychlostní zkoušky. V každém diváckém místě bude zajištěno občerstvení. Diváky tradičně do atraktivních míst navedou ukazatele. To vše opět zdarma. Ano, ani v letošním roce se na pačejovské rally neplatí vstupné a každý divák může soutěž sledovat zdarma.

Pro diváky, kteří si chtějí z rally udělat pohodový výlet, a sledovat tak rally bez stresu a spěchu, pořadatelé z AMK Pačejov opět připravili „Rally Fans“ balíčky. Tento balíček je možné objednávat do 23. září na oficiální stránce pořadatele. Cena balíčku je 2500,- Kč. Balíček obsahuje označení pro dvě osoby a jedno vozidlo. Pro majitele balíčku je připraveno vyhrazené parkování a vyhrazený příjezd do těsné blízkosti první RZ a sledování rychlého úseku z kryté tribuny kamionu. Parkoviště i tribuna jsou zřízeny na oba průjezdy. Další vyhrazený příjezd a krytá tribuna na kamionu bude připravena po oba průjezdy rychlostní zkouškou v Nehodívě, kde posádky absolvují atraktivní okruh. Také k tomuto místu bude pro držitele balíčku vyhrazen příjezd a parkoviště. V nedělní etapě bude zřízen speciální příjezd s parkovištěm na rychlostní zkoušce Muničák, kde bude možnost sledovat vyhlášené divácké místo z kryté tribuny kamionu. Tento tradiční divácký úsek se pojede ve zbrusu nové podobě. Poslední vyhrazený přístup budou mít „Rally fans“ před cílem RZ Muničák na novém úseku. Jedná se o rychlý a přehledný úsek s velmi obtížným odbočením. Také v servisním areálu na letišti u obce Pole bude pro „Rally Fans“ připraveno vyhrazené parkoviště v těsné blízkosti a možnost občerstvení zdarma v místním párty stanu. Součástí balíčku bude také oficiální program rally, plakát, samolepka a 2x klobouk INVELT Rally Pačejov.

Kdo si chce rally užít v pohodlí nebo chce dát někomu originální dárek v podobě „Rally Fans“ balíčku, má čas na objednávku pouze do pátku 23. září.

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!

Je aktivovaný AdBlock nebo jiný blokátor reklam!
Pokud chcete náš web používat, vypněte ho prosím. Děkujeme!