1. 4. 2024 09:40 − 4203× − 4

Pačejovští pořadatelé chystají revoluční novinku v diváckém servisu

Pro letošní jubilejní 45. ročník INVELT RALLY PAČEJOV chystají pořadatelé inovace, které budou reagovat na předpokládané změny klimatických podmínek.

Organizátoři této prestižní rally, která se koná od 20. do 22. září, přicházejí s novinkou – speciálními diváckými místy určenými pro sněžné skútry – snowmobily.

Miroslav Žitník, zástupce ředitele INVELT RALLY PAČEJOV, sdělil: "S ohledem na aktuální prognózy klimatických expertů, které naznačují častější výkyvy polárních vírů, jsme se rozhodli pro tuto inovaci. Vypadá to, že bude stále pravděpodobnější výskyt zimního počasí na jihozápadě Čech i v období září. Proto chceme zajistit nejen bezpečné, ale i pohodlné podmínky pro diváky, kteří chtějí sledovat soutěž ze sněžných skútrů."

Tato iniciativa otevírá nové možnosti sledování rally pro fanoušky, kteří si chtějí užít adrenalinový zážitek přímo v terénu, kam se osobním vozidlem nedostanou. Speciální divácká místa budou umožňovat ideální výhled na průjezdy vozidel v náročných pasáží. Stejně jako klasická divácká místa budou i tato bez vstupného. Organizátoři dobře ví, že být divákem rally není levná záležitost, proto se každoročně snaží tento zážitek divákům dále neprodražovat.

INVELT RALLY PAČEJOV přitahuje nejen zkušené závodníky, ale i diváky z celé České republiky a patří k významným motoristickým událostem v regionu. Zavedením této novinky organizátoři prokazují svou schopnost adaptovat se na nové podmínky a zároveň poskytovat inovativní zážitky svým fanouškům.

Komentářů celkem: 4
1. 4. 2024 10:00
0 0
Musel jsem se dvakrát podívat na datum. smajlík
1. 4. 2024 16:28
0 0
smajlíksmajlíksmajlíksmajlíksmajlík
1. 4. 2024 20:45
0 0
Výbornej nápad, naprosto souhlasím s přesunutím Pačejova blíže k severnímu polárnímu kruhu...i když bych ještě dal ke zvážení ten zářijový termín. Je totiž klidně možné, že v září rozkvetou fialky i u polárního kruhu.
2. 4. 2024 12:31
0 0
Dobrý den pane Žitnik, objednávám závazně dva snowmobily na termín vaší rally . Napište cenu a číslo účtu kam mám peníze poslat.Snowmobily využiji i v případě pokud nebude sníh.Dekuji za nabídku . Světu mír.smajlík
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!

Je aktivovaný AdBlock nebo jiný blokátor reklam!
Pokud chcete náš web používat, vypněte ho prosím. Děkujeme!