11. 12. 2003 00:00 − 2390× − 0

Jaroslav Vančík je potěšen hlasováním fanoušků

Jaroslav Vančík obsadil v 1. ročníku ankety "Soutěžní jezdec roku 2003" velmi pěkné třetí místo.

Jaroslav Vančík obsadil v prvním ročníku ankety "Soutěžní jezdec roku 2003", kterou pořádal internetový server auto.impuls.cz, velmi pěkné třetí místo. Nejlepším pilotem roku byl zvolen 138 čtenáři ze 1624 platných hlasů. Vítězem ankety se stal Roman Kresta se 496 hlasy, kterého volil i Jaroslav Vančík. Druhý skončil Václav Pech, který získal 462 platných hlasů. Jaroslav Vančík o 9 hlasů předstihl čtvrtého Emila Trinera, pátý skončil Jan Kopecký.

"Třetí místo v anketě "Soutěžní jezdec roku 2003" mě překvapilo a samozřejmě zároveň velmi potěšilo. První desítku převážně obsadili jezdci startující s technikou WRC a proto jsem vůbec nepředpokládal toto umístění. Jsem skutečně potěšen, že fanoušci věnovali hlas i jezdci "dvoukolky". Tohoto umístění si vážím jako největšího ocenění v letošní sezóně a samozřejmě celé mé krátké soutěžácké kariéry. Nejsem schopen ani slovy vyjádřit, jak si všech získaných hlasů nesmírně vážím.
Konkrétně na mých letošních výsledcích se výraznou měrou podíleli spolujezdci a je určitě škoda, že i oni nemají svoji anketu. Do budoucna by bylo určitě dobré o anketě pro spolujezdce uvažovat.

Obrovské poděkovaní patří nejenom fanouškům, kteří mi věnovali svůj hlas, ale i všem ostatním, kteří se prvního ročníku ankety zúčastnili. Poděkování bych rád věnoval i všem fanouškům, kteří mi fandili a podporovali mě podél tratí rychlostních zkoušek a v servisních zónách v sezóně 2003.

S blížícím se koncem roku 2003 přeji všem především pevné zdraví, hodně štěstí, radosti a spoustu krásných zážitků na tratích rychlostních zkoušek v blížící se sezóně 2004," zhodnotil Jaroslav Vančík výsledky ankety "Soutěžní jezdec roku 2003".

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!