26. 2. 2007 00:00 − 2219× − 4

Šampionát IRC spustil nové webové stránky

Prestižní devítidílný seriál Intercontinental Rally Challenge (IRC), má zbrusu nový internetový web, který spustil své stránky 22. února.

Prestižní devítidílný seriál Intercontinental Rally Challenge (IRC), jehož součástí je Barum rally Zlín v České republice, má zbrusu nový internetový web, který spustil své stránky 22. února. Všichni fanoušci automobilového sportu je naleznou na webové stránce: www.rally-irc.com. Heslo šampionátu IRC zní: nová rally, nová generace!

Nová stránka bude obsahovat nejen nejnovější zprávy z mistrovství, ale rovněž souhrnné údaje o jezdcích, týmech, výsledcích a jednotlivých podnicích. Dále zde budou i kompletní detaily letošního kalendáře šampionátu, startovní listiny, týmy, výsledky, body z mistrovství a pravidla.

„Zajímavou novinkou letošního roku bude živé vysílání, které umožní všem fanouškům rally vidět jezdce v akci přes internet. IRC by tímto chtěla přiblížit rally širší veřejnosti,“ uvádí Anthony Peacock, tiskový mluvčí šampionátu IRC. Tyto průkopnické stránky byly vytvořeny za použití nejnovější technologie, aby mohly podávat nejnovější zprávy. Nachází se zde také volně přístupná fotogalerie, kde si budou moci uživatelé stáhnout fotografie ve vysokém rozlišení jak pro osobní potřebu, tak pro tisk. „Galerie a zprávy budou aktualizovány během podniků každý den. Stránka bude obsahovat také přehledy a výsledky všech rally a dokonce různé soutěže a sekci download. K tomu všemu bude IRC každý pátek vydávat týdeník, který budeme zasílat zájemcům emailem. Tento týdeník bude shrnovat zprávy z mistrovství. Pokud chcete dostávat tyto zprávy, navštivte naše stránky a zaregistrujte se,“ říká Peacock.

Intercontinental Rally Challenge začíná legendární Safari Rally v Keni ve dnech 9. – 11. března. Vedle klasifikace jezdců a spolujezdců je vypsána i klasifikace výrobců neboli manufactur. Šampionát čítá celkem devět podniků, z toho pět se odehraje na asfaltovém povrchu a čtyři na šotolině. Celý seriál IRC se uskuteční pod výraznou mediální podporou satelitní stanice Eurosport. V šampionátu se představí řada automobilek převážně s vozy kategorie Super 2000 a celá plejáda předních jezdců. Již dnes je jisté, že Barum rally Zlín čeká na konci srpna hvězdné startovní pole, které se doposud v České republice nikdy nepředstavilo.

Komentářů celkem: 4
26. 2. 2007 15:02
0 0
15 minut z každáho dne na jedničce Eurosportu.To mě připadne jako dost slabý presentace.
26. 2. 2007 15:22
0 0
Ale to živé vysílání není špatné, ne?
26. 2. 2007 15:24
0 0
Jde se Vám někomu zaregistrovat? Teď jsem to zkoušel a nic...
26. 2. 2007 15:35
0 0
Ked sa chces zaregistrovat, napise Ti to "coming soon". A nielen tamsmajlík
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!