Guy Frequelin končí u Citroenu

Šéf týmu Citroen na konci roku ve své funkci skončí, nahradí ho Olivier Quesnel.

K významné změně dochází u týmu Citroen. Guy Frequelin se rozhodnul skončit jako šéf týmu, od příštího roku bude tuto pozici zastávat Oliver Quesnel. Ten bude spolu s týmem již v Irsku a ve Velké Británii.

Guy má jako šéf týmu Citroen skvělou bilanci. Od roku 1989 se mu podařilo dosáhnout následujících úspěchů:

Tři tituly mistra světa mezi jezdci, 45 vítězství v soutěžích mistrovství světa, tři tituly mistra světa mezi týmy, tři juniorské tituly mistra světa, jeden evropský titul, jeden francouzský šotolinový titul v kategorii vozů s jednou poháněnou nápravou , čtyři francouzské tituly s celkem 23 vítězstvími.

Olivier Quesnel ale také není v motorsportu žádnou neznámou. Podílel se na vzniku Peugeot Sport pod vedením Jeana Todta, v roce 1988 založil vlastní tým Metal 5, za který jezdil např. Bruno Saby.