Ondřej Plšek - eWRC.cz
8. 11. 2007 20:16 − 2699× − 20

Waldviertel Rally – shakedown

Na dnešním shakedownu byl nejrychlejším jezdcem Manfred Stohl s Mitsubishi Lancer Evo IX.

Dnes byl na pořadu rakouské Waldviertel Rally shakedown. Trať dlouhou 3,1 kilometrů zajel nejrychleji domácí favorit a pravidelný účastník mistrovství světa Manfred Stohl. Druhý nejrychlejší čas za Rakušanem, který jede s Mitsubishi na plyn, zaznamenal Slovinec Andrej Jereb s Peugeotem 207 S2000. Za Stohlem zaostal o 2,3 sekund. Třetí nejrychlejší čas se ztrátou pouhých 0,3 sekund na Jereba si připsal Štěpán Vojtěch. První tři místa tak obsadili jezdci v barvách OMV. Maďar Korda s vozem WRC ztratil již osm sekund. Vedle Štěpána Vojtěcha se do první desítky prosadil ještě Milan Liška. První etapa Waldviertel Rally začne zítra v poledne, cíl je naplánován na sobotní sedmou hodinu večerní.