14. 8. 2008 08:05 − 2631× − 5

Oficiální program Barum rally Zlín přichází do prodeje

Od 12. srpna 2008 je k dostání na vybraných místech a čerpacích stanicích ve Zlínském kraji oficiální program Barum rally Zlín.

Od úterý 12. srpna 2008 je k dostání na vybraných místech a čerpacích stanicích ve Zlínském kraji oficiální program Barum rally Zlín. Svým rozsahem a obsahem se jedná o ojedinělou publikaci čítající celkem 160 stran! Zájemci v něm naleznou česky i anglicky psané informace o letošním ročníku, který je opětovně zařazen do prestižního seriálu Intercontinental Rally Challenge (IRC) pod mediálními křídly satelitní stanice Eurosport.

Přečíst si v něm mohou například profily předních jezdců jako jsou Luca Rossetti, Roman Kresta nebo Enrique Garcia Ojeda. Loňský vítěz Nicolas Vouilloz z Francie v rozhovoru prozradí, jak se mu líbí barumka. Tento mnohonásobný šampion ve sjezdu na horských kolech prozradí, co ho vedlo k přechodu do automobilových soutěží. Pozornosti čtenářů by určitě neměla ujít ani důkladná analýza letošního ročníku seriálu mistrovství Evropy jezdců v rally (ERC), dále článek věnující se Intercontinental Rally Challenge (IRC), detailní představení vozů kategorie Super 2000 a Mediasport Mezinárodního mistrovství České republiky (MMČR). Prostor v programu je věnován rovněž světové premiéře prototypu Škoda Fabia Super 2000, jehož ostrý debut proběhne v roli předjezdce právě na barumce. Nechybí ani článek s Antonínem Tlusťákem, pravidelným účastníkem evropského šampionátu a vzpomínka na tragicky zesnulého Luďka Kocmana. Nechybí ani ohlédnutí za loňským ročníkem Barum rally Zlín nebo informace o Star rally, hvězdné exhibiční rally historiků či Zlínské Classic tour, v nichž se představí rovněž historické vozy. V obsáhlém materiálu je čtenářům představena sedmatřicetiletá historie zlínské rally. V dosavadní historii pouze čtyři jezdci vyhráli ve Zlíně třikrát, a to Vladimír Hubáček, John Hauglang z Norska, Enrico Bertone z Itálie a Roman Kresta.

Důležitou součástí programu jsou informace pro fanoušky. Týkají se především bezpečnostních zón pro diváky a pravidel bezpečnosti při sledování rally. Uvnitř programu mohou čtenáři nalézt kompletní mapy tratě Barum rally Zlín, mapy jednotlivých rychlostních zkoušek s podrobným popisem a s upozorněním na atraktivní divácká místa včetně snímků všech diváckých míst. Samozřejmě nechybí ani podrobný časový harmonogram rally.Obsah programu Barum rally Zlín zpestří zajímavé snímky závodníků v netradičním prostředí. Například otrokovický jezdec Pavel Valoušek se představí z volantem vozu z vrakoviště, přední čeští jezdci zapózovali jako hudební kapela. Podívat se můžete i na Romana Krestu nebo Španěla Dani Solu v hokejové výstroji na ledové ploše zlínského zimního stadionu. Fanoušci motoristického sportu se mohou těšit i na velké množství kvalitních snímků včetně vyhodnocení loňské fotosoutěže. Nechybí ani portréty téměř padesáti jezdců, které mohou příznivci soutěžního sportu využít při autogramiádě. Stejně jako v minulosti, i nyní proběhne během Barum rally Zlín tradiční divácká fotosoutěž.

Oficiální program Barum rally Zlín vydává společnost Rallye Zlín s.r.o. ve spolupráci s Agenturou ZLIN PRESS production, prodejní cena je stanovena na 70 Kč. Přesný seznam prodejních míst programu naleznete na internetové stránce www.barum.rally.cz. Součástí programu je i seznam přihlášených posádek, kde figuruje celkem 125 jezdců z 12 evropských států! Do České republiky se sjede nejkvalitnější startovní pole v historii v čele 22 vozů kategorie Super 2000!

Komentářů celkem: 5
14. 8. 2008 12:32
0 0
smajlíksmajlík
14. 8. 2008 14:44
0 0
Myslíte, že bude k dostání i v sobotu? Bral bych ho, tak snad budu mít štěstí.
14. 8. 2008 20:00
0 0
Objednával už někdo z Vás vstupenky z barum eshopu? Já jen jak dlouho to trvá, než přijdou. Díky.
14. 8. 2008 21:23
0 0
no já si to minulý týden v pátek objednával a včera jsem to měl na poště i s programem smajlík a jedním slovem SUPERsmajlík
14. 8. 2008 21:27
0 0
Krmič: Díky za info. Já to objednal teprve dneska, tak doufám že to klapne. Kdo pozdě chodí... tak to má drahý... smajlík
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!