26. 9. 2008 08:12 − 2297× − 0

Jakub a Zdeněk Brázdovi před Rally Jeseníky

Tak se nám to konečně blíží. Dvanáct aut v N2 je velkou výzvou.

Tak se nám to konečně blíží. Kuba se fláká někde u moře a já už se nemůžu dočkat dalších závodů. Byl jsem se podívat na Příbram a už se těšim, až usednu do závoďáka. Příbram super, dost jsem se bavil. Ty kecy diváků jsou dost dobrý. Viz … takhle jezdim ráno pro mlíko .. atd.. mě dost pobavilo. Ten, kdo v závoďáku někdy seděl ví, že každý jede svoje maximum a má toho plné ruce udržet se na cestě. Přiznávám, že jsem dřív také trochu kritizoval,že někdo jede bídu. Dnes už vím, že to tak není. Každý jede maximum svých možností a možností auta. Venku to tak nevypadá, ale je to tak.

Na autě musíme trochu zamakat. Honda potřebuje po Pačejově opravit nárazník a hlavně novou poloosu. To by neměl být problém a věřím, že ji kluci 100%-ně připraví.

Seznam přihlášených posádek slibuje zase velkou bitvu. Dvanáct aut v N2 je velkou výzvou. Docela dost nechápu proč pořadatel roztrhnul naši třídu dvacetiminutovým rozdílem. To, že Aleš Kavalek by měl startovat až 19 minut za námi, mi přijde opravdu nepochopitelné. Určitě nikdo nechceme, aby náš soubouj rozhodlo startovní pořadí, nebo dokonce přidělování nějakých časů při případné zrušené RZ. Doufám, že pořadatelé startovní pořadí nějak přehodnotí a nechají naši hodně vyrovnanou třídu startovat spolu. Pokud ne, tak alespoň, že jsou dlouhé přejezdy mezi jednotlivými RZ a tím budeme mít čas dostat info ze servisku o časech našich konkurentů. Po našem katastrofálním výpadku v Pačejově, (nedojel ani Láďa Henzl, ani Aleš Kavalek) se do boje o mistrovské tituly přidal i Honza Jindrle. Bude to ještě dost napínavé.

Za týden se těšíme na pořádnou bitvu. Více o našem závodění na: www.kubabrazda.estranky.cz

Komentářů celkem: 0
Pro komentování je třeba se nejprve přihlásit!