22. 9. 2021 – 7343× – 14
ŠKODA Motorsport pokračuje v podpoře mladých rallyových talentů.
ikona
22. 9. 2021 – 878× – 0
Základním receptem na atraktivní finále jakéhokoliv mistrovství je vyrovnaná partie, které se účastní vícero jezdců.
ikona
21. 9. 2021 – 939× – 0
Kalendář norského mistrovství sice doznal kvůli přetrvávající pandemii mnoha změn, ale nakonec nabídnul solidní porci soutěží.
ikona
21. 9. 2021 – 1456× – 0
Existence letošního ročníku tradiční holandské soutěže Hellendoorn Rally dlouhou dobu visela doslova na vlásku.
ikona
20. 9. 2021 – 5777× – 2
Po vynucené jednoroční pauze se v Praze rozezní motory soutěžních vozů, které se zúčastní už XXVI. ročníku tradičního TipCars Pražského Rallysprintu.
ikona
18. 9. 2021 – 2776× – 0
Lídrem absolutní klasifikace seriálu závodů do vrchu EDDA Cupu je po šesti odjetých závodech David Černý.
ikona
18. 9. 2021 – 4306× – 2
Nabízíme několik volných míst na Španělskou rally, která letos nabídne čistě asfaltový závod a možnou oslavu titulu Sébastiena Ogiera.
ikona
17. 9. 2021 – 1507× – 0
Na obou dosud posledních podnicích Rallysprint série nechyběla posádka Dominik Nwelati – Jiří Stross.
ikona
17. 9. 2021 – 1336× – 0
Velmi aktivní je v posledních týdnech Babák Motorsport.
ikona
17. 9. 2021 – 3874× – 11
Rally Vyškov je taková stálice na české rallysprintové scéně, zejména co do tratí. Je to soutěž s dlouhou historií, však se letos jel už po 29.
ikona
16. 9. 2021 – 7015× – 6
Přinášíme jedinečnou příležitost, jak se setkat s hvězdou světové rally a současně navštívit unikátní depozit závodních vozů.
ikona
16. 9. 2021 – 3943× – 5
XXIX. Rally Vyškov 2021, kterou provázelo slunečné počasí od začátku až do konce, vyhrál Roman Odložilík se Škodou Fabia Rally2 Evo.
ikona
16. 9. 2021 – 1601× – 3
Ale pěkně od začátku. Letošní sezonu jsme začali na Šumavě, která opět v klasickém jarním termínu hostila i ME historiků.
ikona
16. 9. 2021 – 728× – 0
Rally Vyškov, konkrétně už její 29. ročník, byl kolbištěm pátého klání Čermák a Hrachovec ADAM Cupu 2021.
ikona
16. 9. 2021 – 1091× – 0
JNK Studio pro vás připravilo zajímavý sestřih z Vyškova.
ikona
15. 9. 2021 – 8013× – 10
Adam Eliáš má za sebou přes své mládí bohatou kariéru v motoristickém sportu.
ikona
15. 9. 2021 – 2933× – 0
42. INVELT rally Pačejov již klepe na dveře.
ikona
15. 9. 2021 – 1188× – 1
Posádka Jiří Hladík – Karel Voltner zvítězila ve třídě 9 na vyškovské soutěži a náš tým si připisuje třetí vítězství v řadě.
ikona
15. 9. 2021 – 2796× – 0
Přípravy na 42. ročník INVELT rally Pačejov pokračují podle plánu tak, aby v sobotu 2. října v 8:30 hodin mohla do rally odstartovat první posádka.
ikona
14. 9. 2021 – 3489× – 3
Pod názvem Acropolis Rally of Gods se do mistrovství světa vrátila slavná soutěž na drsných řeckých šotolinách.
ikona
14. 9. 2021 – 2208× – 2
Svět rally je úžasný. Šťastní jsou ti, kteří sednou do „živého“ speciálu, seženou dostatek financí a splní si svůj sen.
ikona
14. 9. 2021 – 2644× – 0
Švédský šampionát se o víkendu přehoupnul do své druhé poloviny obsahující zbylou dvojici soutěží.
ikona
13. 9. 2021 – 60065× – 174
Vážení fanoušci rally, vše o co se nyní s Vámi chceme podělit, nepíšeme abychom si pobrečeli nebo se dětinsky snažili o něčí soucit.
ikona
13. 9. 2021 – 8527× – 8
Avizovaná kniha o jednom z nejúspěšnějších automobilových jezdců rally České republiky jde právě do tisku.
ikona
13. 9. 2021 – 2078× – 0
Rally Vyškov je první soutěží letošní sezóny Poháru 2+ v rámci Autoklub Rallysprint série, ve které posádka Vojtěch Štajf a František Rajnoha bohužel nespatřila cíl.
ikona
13. 9. 2021 – 2303× – 10
Toyota Yaris WRC obsadila první tři místa ve speciálně bodované Power Stage – Elfyn Evans dojel jako druhý, Ogier třetí.
ikona
13. 9. 2021 – 1047× – 0
Třetí podnik německého mistrovství se odehrál na podstatně kratší soutěži oproti tamním zvyklostem.
ikona
12. 9. 2021 – 1240× – 0
Martin Kozmík pro vás připravil video z amatérského rallysprintu v Bojkovicích.
ikona
12. 9. 2021 – 2139× – 2
Nor Andreas Mikkelsen se spolujezdcem Elliottem Edmondsonem z Anglie v náročných podmínkách zvítězili v devátém kole FIA Mistrovství světa v rallye.
ikona
12. 9. 2021 – 625× – 0
Poprvé se tam podívali už v červnu a z vítězství se tehdy radoval Paolo Andreucci se Škodou Fabia Rally2 evo.