Zobrazeny výsledky 1-30 Dalších 30 výsledků

Výsledky vyhledávání

ikona
21. 9. 2020 – 245× – 0
Druhý podnik francouzského šotolinového šampionátu přinesl zajímavé rozuzlení, které se domácím určitě moc nelíbilo.
ikona
18. 9. 2020 – 643× – 0
Po odloženém startu slovinského mistrovství v červenci ve Velenje následovalo zrušení dvou soutěží a restart po dvou měsících.
ikona
17. 9. 2020 – 3164× – 6
Německý podnik u lucemburských hranic je nedílnou součástí světového šampionátu už od roku 2002.
ikona
14. 9. 2020 – 1102× – 0
K Sicílii coby jižnímu cípu Itálie sedí hlavně velké tropy a sucho, nicméně s tamním počasím to není tak jednoduché.
ikona
14. 9. 2020 – 1359× – 0
Výrazně zkrácená sezóna polského mistrovství přilákala na start v hlavní kategorii početné jezdecké pole.
ikona
10. 9. 2020 – 977× – 0
Zatímco jeden z favoritů na titul v sousedním Norsku dal Fiestě Rally2 vale, ve Švédsku tento zlobivý speciál hraje hlavní roli.
ikona
9. 9. 2020 – 731× – 0
Na konci února skončila zimní část finského mistrovství a v červnu se měla rozjet ta letní.
ikona
9. 9. 2020 – 949× – 0
Maďarský šampionát 2020 měl na konci března odstartovat na tradičně rychlých asfaltkách v Egeru.
ikona
7. 9. 2020 – 4073× – 1
Doby, kdy se po soutěžních tratích proháněly slavné a velmi pěkné speciály Alpine A110, jsou už pár desítek let pryč.
ikona
7. 9. 2020 – 1086× – 0
Rumunské mistrovství odstartovalo až po odeznění hlavní vlny restrikcí spojených s pandemií koronaviru.
ikona
7. 9. 2020 – 972× – 0
V rychlém sledu po asfaltové KNA Rally Grimstad norské mistrovství pokračovalo na povrchu, který je pro něj daleko typičtější.
ikona
1. 9. 2020 – 1558× – 0
Pilot Hyundaie po dvou druhých místech dvakrát po sobě pro změnu získal maximum bodů a přiživuje své šance na titul.
ikona
1. 9. 2020 – 2540× – 0
Lídr seriálu ARA Barry McKenna původně chtěl vyvětrat svůj Ford Fiesta, ale nakonec se i na třetí letošní rally objevil se škodovkou.
ikona
1. 9. 2020 – 858× – 0
V sezóně 2019 zvířený prach po druhém listopadovém víkendu usednul a zvedat se znovu začal po dlouhých devíti měsících.
ikona
31. 8. 2020 – 2634× – 0
Po mistrovské sezóně 2018 ikona italského rallysportu opustila prvoligové mistrovství C.I.R., ale u soutěží zůstala.
ikona
27. 8. 2020 – 2356× – 0
Rally Dirtfish byla sice zrušena, ale posádkám z mistrovství světa se nabídnula jiná možnost testování.
ikona
24. 8. 2020 – 1127× – 0
Úřadující šampión španělských asfaltových rally Pepe López vykročil za obhajobou titulu vítězstvím.
ikona
24. 8. 2020 – 1274× – 0
Severské šampionáty se odehrávají na dvou typech povrchů, na sněhu s ledem a pak na šotolině.
ikona
24. 8. 2020 – 1529× – 1
V Římě se bojovalo ve dvou samostatně hodnocených etapách a každou z nich vyhrál jiný z hlavních favoritů na titul.
ikona
22. 8. 2020 – 2290× – 6
Ze švédského mistrovství zatím byla odjeta jedna jediná soutěž, a sice první a jediný zimní podnik.
ikona
22. 8. 2020 – 2347× – 0
Čtyřiatřicetiletý pilot z Kanárských ostrovů v roce 2013 spojil své jméno s německou značkou Porsche.
ikona
19. 8. 2020 – 1695× – 0
Simone Tempestini se minulý víkend přihlásil se svou Škodou Fabia R5 hned do dvou soutěží najednou.
ikona
11. 8. 2020 – 1270× – 0
Madeira je krásný portugalský ostrov, který žije zejména z cestovního ruchu a s tím spojených událostí.
ikona
10. 8. 2020 – 1291× – 0
Spousta národních šampionátů byla kvůli hysterii ze situace s koronavirem zrušena a některé byly drasticky zkráceny.
ikona
7. 8. 2020 – 1062× – 0
Teprve na přelomu července a srpna se odehrál druhý podnik litevského mistrovství, zato se zajímavými hosty.
ikona
5. 8. 2020 – 2781× – 8
Po hlavním italském mistrovství odstartoval i další tamní šampionát, jehož hlavní záměr je obsažen už v samotném názvu.
ikona
31. 7. 2020 – 1021× – 0
…a ty pokoronavirové byly obzvlášť příjemné, když na ně Italové museli čekat tak dlouhou dobu. Od března.
ikona
26. 7. 2020 – 1759× – 0
Zatímco španělský šotolinový šampionát stačil odstartovat ještě před koronavirem, ten asfaltový si musel počkat.
ikona
23. 7. 2020 – 1935× – 2
V Sálgotarjánu se odehrál opožděný start maďarského mistrovství a společně s ním začalo i to slovenské.
ikona
21. 7. 2020 – 2698× – 2
Dva nejsilnější jezdci rumunského mistrovství se letos sešli ve vozech stejné značky, ale rozdílných evolucí.