Zobrazeny výsledky 1-30 Dalších 30 výsledků

Výsledky vyhledávání

ikona
1. 7. 2020 – 1667× – 0
Pevninské Španělsko si prošlo během koronakrize těžkou zkouškou, Kanárské ostrovy už vyhlížejí turistickou sezónu.
ikona
29. 6. 2020 – 1123× – 0
Koronavirus už přestává být hlavním světovým tématem a společně s tím se mírní bezpečnostní opatření.
ikona
23. 6. 2020 – 1019× – 0
V rozmezí týdne se na maďarském území odjela už druhá menší soutěž, kterou několik předních posádek využilo k testování.
ikona
22. 6. 2020 – 1436× – 0
Polské posádky už pomalu začaly probouzet k životu své soutěžní speciály a využily k tomu víkendovou Rally Ireco Motorsport.
ikona
18. 6. 2020 – 2164× – 0
Situace v Estonsku se mění takřka denně a aktuálně se rodná země mistra světa uchází o uspořádání dvou zajímavých podniků.
ikona
16. 6. 2020 – 1189× – 0
Jednou z nejvíce postižených evropských zemí koronavirem se stala Itálie, což znemožnilo březnový start tamní sezóny.
ikona
14. 6. 2020 – 1657× – 0
A bylo to kóma pořádně dlouhé, když kvůli dobře známé pandemii pořadatelé neměli žádnou možnost, jak své rally uspořádat.
ikona
10. 6. 2020 – 5105× – 17
...k oživení po sobotní etapě mexické rally zastavené sezóny MS 2020 a pracuje na novém kalendáři.
ikona
5. 6. 2020 – 2584× – 0
Strojem času do historie – Už uteklou šestnáct let od doby, kdy Sardinie zavítala mezi světovou smetánku.
ikona
30. 5. 2020 – 3653× – 1
Carlos Sainz byl nedávno širokou veřejností v anketě promotéra mistrovství světa zvolen největší legendou mezi světovými jezdci.
ikona
22. 5. 2020 – 4567× – 8
Strojem času do historie – Sébastien Loeb navyšoval soutěž po soutěži svůj náskok a ani v Německu 2004 nepolevil z tempa.
ikona
18. 5. 2020 – 1013× – 0
Sébastienové Loeb s Ogierem získali spoustu prvenství, prvním mistrem světa z Francie se ale nestal ani jeden z nich.
ikona
15. 5. 2020 – 3543× – 0
Strojem času do historie – Novinka Peugeotu pro sezónu 2004 svým tvůrcům dlouho dělala starosti, až do finské rally.
ikona
11. 5. 2020 – 1559× – 0
ikona
7. 5. 2020 – 3527× – 3
ikona
29. 4. 2020 – 2727× – 3
Strojem času do historie – V Argentině 2004 oslavila svůj poslední světový triumf španělská legenda rallysportu.
ikona
23. 4. 2020 – 1897× – 0
Strojem času do historie – Sedmou soutěží MS 2004 byl druhý světový ročník turecké rally.
ikona
21. 4. 2020 – 2917× – 2
Colin McRae byl ikonou světových rally a početné publikum ho obdivovalo hlavně díky jeho jezdeckému stylu.
ikona
16. 4. 2020 – 6116× – 6
ikona
13. 4. 2020 – 4419× – 3
Strojem času do historie – Šestá soutěž MS 2004 se odehrála na tratích slavné Acropolis Rally.
ikona
8. 4. 2020 – 2043× – 0
Z rychlých a plynulých novozélandských tratí se šampionát přesunul na drsné kyperské cesty plné obřích kamenů.
ikona
2. 4. 2020 – 3806× – 5
Sébastien Loeb po dvou vyhraných soutěžích nedokončil mexický podnik, ale ve vedení šampionátu setrval.
ikona
29. 3. 2020 – 2276× – 2
Sezóna 2004 byla první, která nabídla posádkám možnost utkat se v krásných horských scenériích Mexika.
ikona
27. 3. 2020 – 3553× – 3
Světová karavana se po tradičním startu v horách nad Monte Carlem přesunula daleko na sever Evropy.
ikona
25. 3. 2020 – 7766× – 7
Dění po celém světě teď ovlivňuje neviditelný nepřítel, který zcela zastavil kulturní i sportovní život.
ikona
19. 3. 2020 – 2442× – 0
Strašák jménem koronavirus obchází Evropu a kromě většiny sportů paralyzuje samozřejmě i rally.
ikona
10. 3. 2020 – 1750× – 0
Chorvatský šampionát odstartoval pod taktovkou pestré zahraniční konkurence, ve které se domácí doslova ztratili.
ikona
9. 3. 2020 – 3343× – 1
Českého jezdce Fordu Fiesta R5 MkII čeká letos velká výzva v podobě účasti v juniorském mistrovství ERC1.
ikona
5. 3. 2020 – 2051× – 0
I když se teď větší hrozbou pro rally jeví koronavirus, zimní část severských šampionátů více poznamenalo počasí.
ikona
3. 3. 2020 – 1414× – 0
Čtyřicátý ročník argentinského mistrovství odstartoval na tratích Rally de Toledo.